18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kuzano 2021-02-04, 23:10 2
polakwrocek napisał/a:

A tak btw to jak takiemu pomóc zanim przyjedzie straż/karetka ?
Na poważnie pytam. Bo w sumie to nie wiem co trzeba robić.



Jedynie jak mu możesz pomóc to wyciągnąć telefon i nagrywać by dzieci nie popełniły takiego samego błędu jak tatuś
Zgłoś
Avatar
Ignus 2021-02-04, 23:30
inżynier z Afryki
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-02-04, 23:48
jak jebany kot, który kryje się pod kołami (albo w sumie nad, ale pod błotnikami) w zimę, bo od silnika ciepło...
Zgłoś
Avatar
medykydem 2021-02-05, 3:33
O masakra.... Uwolnienie go dopiero musiało sprawić mu ból.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2021-02-05, 5:04
Psi Lord napisał/a:

To tylko nieśmiertelny pieszy, co ma "święte prawo" pierwszeństwa na pasach. Wyjdzie z tego



Pieprzysz głupoty. Nie znasz szczegółów tego wypadku.
Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2021-02-05, 7:43 4
polakwrocek napisał/a:

A tak btw to jak takiemu pomóc zanim przyjedzie straż/karetka ?
Na poważnie pytam. Bo w sumie to nie wiem co trzeba robić.



Nic kurwa nie możesz. Co najwyżej dobić. Potrzymać za rękę jak się nie boisz. Opowiedzieć dowcip. Takie walcowanie to masywny krwotok wewnętrzny, tortilla ma max kilka min przed sobą.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-02-05, 9:54 1
Zbysław napisał/a:

kurwa co tu zrobić teraz



Włączyć wsteczny.
Zgłoś
Avatar
Tomsza 2021-02-05, 14:00 2
polakwrocek napisał/a:

A tak btw to jak takiemu pomóc zanim przyjedzie straż/karetka ?
Na poważnie pytam. Bo w sumie to nie wiem co trzeba robić.



Nic nie zrobisz i karetka też nic nie zrobi. Ta opona to jedyna rzecz która go trzyma przy życiu. Gość jest rozmazany po asfalcie i jak strażacy podniosą ciężarówkę to ratownicy go nie zdążą zatamować i się wykrwawi. Typ nie wie, że już od chwili nie żyje.
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2021-02-05, 18:56 1
Tomsza napisał/a:

Nic nie zrobisz i karetka też nic nie zrobi. Ta opona to jedyna rzecz która go trzyma przy życiu. Gość jest rozmazany po asfalcie i jak strażacy podniosą ciężarówkę to ratownicy go nie zdążą zatamować i się wykrwawi. Typ nie wie, że już od chwili nie żyje.



W takiej sytuacji chyba jedyne co można zrobić to dać mu telefon, żeby się z rodziną pożegnał... Smutne ale prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2021-02-05, 20:45
nowynick napisał/a:

No zwłaszcza jakby coś podstawili. Pomyślunku trochę

opona powoduje nacisk na tętnice i żyły. jak zwolnią nacisk kolo bardzo szybko zejdzie. Ale i tak raczej tego nie przeżył
Zgłoś
Avatar
syulung 2021-02-05, 20:53
nowynick napisał/a:

Zamiast przebić na szybko oponę filmik nagrywają... kurwa brawa dla człowieczeństwa...



No rozumu trochę polecam bo malutki, przebicie takiej opony to tak pół granatu ręcznego, gniotka by poszarpał a sam by zginął albo rany poniosł. Pozdrawiam...
Zgłoś