18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
prozal 2018-01-27, 21:32
Plot twist, to byli dwaj faceci
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-01-27, 22:20
korowiow777 napisał/a:

mygyry, zluzuj majty, wszyscy się dobrze bawili tylko nie Ty.



On się może dobrze bawił ruchając.
Zgłoś
Avatar
marinis 2018-01-27, 23:15
Nic tam nie widać. Co za dno.
Zgłoś
Avatar
PolskiPolakZPolski 2018-01-28, 0:11
i to jest zgrana ekipa w pracy
Zgłoś
Avatar
v................0 2018-01-28, 0:35 4
Już widzę jakby niektórzy tutaj machnęli ręką jakby to zobaczyli i nie podzielili się wieścią z kompanią Trzeba trochę beki kręcić w nudnej jak pizda robocie.
Zgłoś
Avatar
RastaMan 2018-01-28, 5:29 6
syulung napisał/a:

Sami nie mogą z przyjemnością poruchać, to się spuszczają nad czyjąś przyjemnością. Tyle w życiu przegrać, brawa!

Grubas jak grubas ale przez swą pracę puknął super lale. Przegrywy sie cieszo że przyłapaly. I co z tego!?!? Lala poruchana, ale nie dla chama, grubas się cieszy, na pasach klaksonem mercedesa chamów pospieszy.

Mnie cieszy jego szczęście. Januszom w gardle grzęźnie. Oby się podusili i w zawale obesrali bo się nie rymuje!

I gul staje.



Pierdolisz, jak byś tam był sam byś darł mordę razem z nimi jebany hipokryto dla wirtualnych piw.
Zgłoś
Avatar
premium122 2018-01-28, 7:45 6
syulung napisał/a:

Sami nie mogą z przyjemnością poruchać, to się spuszczają nad czyjąś przyjemnością. Tyle w życiu przegrać, brawa!

Grubas jak grubas ale przez swą pracę puknął super lale. Przegrywy sie cieszo że przyłapaly. I co z tego!?!? Lala poruchana, ale nie dla chama, grubas się cieszy, na pasach klaksonem mercedesa chamów pospieszy.

Mnie cieszy jego szczęście. Januszom w gardle grzęźnie. Oby się podusili i w zawale obesrali bo się nie rymuje!

I gul staje.


Gul to stanal chyba tobie a po tak dokladnej analizie zjawiska przegrywu sadze ze pewnie znasz je z autopsji i dlatego nie jestes w stanie pojac ze to zabawny przerywnik kolesiom w pracy sie trafil i maja ubaw.
Zgłoś
Avatar
8michal7 2018-01-28, 9:14
syulung napisał/a:

Sami nie mogą z przyjemnością poruchać, to się spuszczają nad czyjąś przyjemnością. Tyle w życiu przegrać, brawa!

Grubas jak grubas ale przez swą pracę puknął super lale. Przegrywy sie cieszo że przyłapaly. I co z tego!?!? Lala poruchana, ale nie dla chama, grubas się cieszy, na pasach klaksonem mercedesa chamów pospieszy.

Mnie cieszy jego szczęście. Januszom w gardle grzęźnie. Oby się podusili i w zawale obesrali bo się nie rymuje!

I gul staje.



Mam wrażanie, że byłeś w tamtym pokoju. Powiem Ci jedno, nie było z nami kobiet ruchaliśmy z koleżką jakiś 2 chłopców, a Ciebie nie znam
Zgłoś
Avatar
0nline 2018-01-28, 9:25 1
@syulung: Czy ty czasem nicka nie zmieniłeś z Marik1234 ? Widać żeś dziecko albo stulejarz i baby nie macałeś (ojciec się nie liczy).
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2018-02-02, 16:06
0:34 Polski akcent
Zgłoś