18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Sadol7678 2022-02-27, 18:00
Miło dla odmiany zobaczyć tu coś takiego. Mam nadzieję że ten kto to zrobił trafi na dział chard i pod filmem z jego udziałem będzie przynajmniej 500piw
Zgłoś
Avatar
ruddie 2022-02-27, 18:20 1
I po chuj? To tylko koty, coś niewiele lepszego od szczekających zasrańców.
Zgłoś
Avatar
cypherus 2022-02-27, 18:54
nie jestem fanem śiersciuchów,ale zeby takie cos odjebac to trza być pierdolnietym
Zgłoś
Avatar
lolaxxdd 2022-02-27, 19:05
oby stał po kolana w jedzeniu i nie mógł jeść
Zgłoś
Avatar
Skromny.Sadysta 2022-02-27, 20:42 2
Znalazły się pizdeczki co kochają koteczki chyba pomyliliście portale
Zgłoś
Avatar
Pietruchm 2022-02-27, 20:48 2
ALFONZO napisał/a:

według mnie ustawka. bo ile niby by koty wytrzymały w zamkniętym worku foliowym? w moment zabrakło by tlenu. a filmik wskazuje, że chociaż dzień kociska musiały tam przeleżeć. udusiłyby się od razu.



Myśle, że Ktoś miał na tyle oleju w głowie, że wrzucił je max godzinę przed odbiorem żeby się sąsiedzi nie zorientowali, że mu śmietnik coś dziwinie miałczy...

Swoją drogą mam nadzieje, że wezwali gliny i dorwali skurwiela który to zrobił...
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2022-02-27, 21:12
ALFONZO napisał/a:

według mnie ustawka. bo ile niby by koty wytrzymały w zamkniętym worku foliowym? w moment zabrakło by tlenu. a filmik wskazuje, że chociaż dzień kociska musiały tam przeleżeć. udusiłyby się od razu.



Widać otworki w folii.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-02-27, 21:51
Ustawka, sami wsadzili do torby na chwilę i potem ratowali.
Psów szkoda, małe, to miękkie i delikatne, nie suche i nie łykowate.
Zgłoś
Avatar
janlew 2022-02-27, 22:11 4
Haha, zoofile jak zwykle mordowali by ludzi, bo ktoś jakieś szkodniki w worku wyjebał. Od tysięcy lat się tak robiło. Nagle wielka zbrodnia, i więzienie nawet jak ktoś głowę karpiowi urżnie. Pojebało was ze szczętem i tyle. Daliście sprać sobie mózgi tą chorą miłością do zwierząt.

CrazyEdek napisał/a:

+200 do człowieczeństwa oczywiście dla tych panów.


Miarą człowieczeństwa jest to jak traktujesz innych ludzi, a nie to czy pająka w kiblu ubijasz czy wypuszczasz na trawkę. Najlepsze że ci sami jebnięci obrońcy kotków, kaczuszek, owadów i chuj wie jeszcze czego, ludzi by skrobali ile wlezie.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-02-27, 22:19 1
janlew napisał/a:

Haha, zoofile jak zwykle mordowali by ludzi, bo ktoś jakieś szkodniki w worku wyjebał. Od tysięcy lat się tak robiło. Nagle wielka zbrodnia, i więzienie nawet jak ktoś głowę karpiowi urżnie. Pojebało was ze szczętem i tyle. Daliście sprać sobie mózgi tą chorą miłością do zwierząt.
Miarą człowieczeństwa jest to jak traktujesz innych ludzi, a nie to czy pająka w kiblu ubijasz czy wypuszczasz na trawkę. Najlepsze że ci sami jebnięci obrońcy kotków, kaczuszek, owadów i chuj wie jeszcze czego, ludzi by skrobali ile wlezie.



Wielu ludzi powinno się kastrować, morderców, gwałcicieli, ludzi poniżej pewnego IQ, downow itd. no i jeśli dorosła locha nie umie jebać się tak żeby nie zajść w niechciana ciążę i chcę usunąć, to powinna mieć do tego prawo, ale odrazu z zabiegiem sterylizacji. Mówię tu o wpelni zdrowym płodzie.
Zgłoś
Avatar
janlew 2022-02-27, 22:31 2
NataliaW napisał/a:

Wielu ludzi powinno się kastrować, morderców, gwałcicieli, ludzi poniżej pewnego IQ, downow itd. no i jeśli dorosła locha nie umie jebać się tak żeby nie zajść w niechciana ciążę i chcę usunąć, to powinna mieć do tego prawo, ale odrazu z zabiegiem sterylizacji. Mówię tu o wpelni zdrowym płodzie.


Twoje poglądy to jakiś czysty doktor Mengele, czy inny tego typu artysta. Nie wiem czy to poglądy faszystowskie, nazistowskie czy bolszewickie, bo gubię się w odmianach dawnej lewicy, ale kurwa...
Ludzi kastrować za IQ? Spoko
Zabijać nie urodzone jeszcze dzieci? Spoko
Ktoś pozbył się pchlarza czy innego szkodnika. Tragedia i zbrodnia...

...przypomnę jeszcze tylko że Hitler również był miłośnikiem psów i wegetarianinem. I równie swobodnie podchodził do życia ludzi.
Zgłoś
Avatar
loloija 2022-02-28, 13:48 1
xXx5226 napisał/a:

Ten co to zrobił nadaje się tylko jako jako karma dla psów.



karme dla psow masz w glowie jak nie widzisz ze to jest fake. gosciu ma na swoim kanale same sciemnione filmiki jak "ratuje biedne zwierzatka"
Zgłoś
Avatar
Sarmatian 2022-03-01, 0:31
Znalazłem tak zapakowanego jeża w śmietniku. Wywiozłem do lasu.
Zgłoś
Avatar
ADIaifam 2022-03-01, 1:00
Hmm urodziły ci się koty jesteś śmieciarzem co ty by zrobić aby ich się pozbyć oraz zostać człowiekiem
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2022-03-02, 22:14
janlew napisał/a:

Miarą człowieczeństwa jest to jak traktujesz innych ludzi, a nie to czy pająka w kiblu ubijasz czy wypuszczasz na trawkę. Najlepsze że ci sami jebnięci obrońcy kotków, kaczuszek, owadów i chuj wie jeszcze czego, ludzi by skrobali ile wlezie.



Najlepsze jest to, że te same jebnięte kotki, kaczuszki, owadyi chuj wie jeszcze czego życzysz, żeby nie one, to byś zdechł
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie