18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
krzysiek0909 2013-06-01, 0:12
Jak ja kurwa nie lubię dręczenia zwykłych ludzi przez policje. Sprawdzają, mandaty za byle co wlepiają, a jak trzeba złapać bandytę i złodzieja to nic nie mogą zrobić chyba że człowiek sam da im dowody przestępstwa, bo jebanym cwelom nie chce się dupy ruszyć. Przy okazji pozdrawiam prawdziwych policjantów.
Zgłoś
Avatar
fashX 2013-06-01, 0:16
Pierwsza prawda: Policja nadgorliwie legitymowała kibiców. Druga prawda: Jak widzę tych łysych skó*wysynów co tylko dra ryja na prawo i lewo i nie oglądają nawet meczu to mnie ch*j strzela że takich pajaców wpuszcza się na stadion. Wniosek: Policjanci chcieli pokazać kto tu rządzi na samym wejściu a łyse tępe pizdy i kamerzystka szukała afery, kumulacja popieprzonego z popier*olonym. Moja propozycja wypi*rdalać każdego gnoja lub grupę gnojów a rozpoznać można po mordach po ch*j dowody itp Idę na mecz kibicować a nie rzucać kurwami, gwizdać i zachowywać się jak bydło.
Zgłoś
Avatar
wik19740 2013-06-01, 0:17
Zemsta Donalda
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-06-01, 0:58
Po chuj obstawiają taką brygadą mecz klubów które mają sztame i jedyne gdzie się napierdolą to w barze po meczu...
Zgłoś
Avatar
AppleX 2013-06-01, 1:29
Kupcie sobie wreszcie telewizory !! w TV jak jest Policja to można kanał zmienić !!
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-06-01, 3:06
To nie przychodźcie. Proste.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-06-01, 11:35
Brakuje tego żeby na mecze zaczęli masowo chodzić muslimy i cyganie. Szczególnie ci pierwsi szliby na mecz i wykrzykiwali "polska policja idź do diabła" (jak to swego czasu wykrzykiwali w UK robiąc demonstrację). A polscy zakompleksieni policjaci chuja mogliby im wtedy zrobić, bo wszelkie użycie siły byłoby traktowane jako nietolerancyjne i niepoprawne politycznie:D
Zgłoś
Avatar
facet85 2013-06-01, 12:39
Wrocław się wstydzi
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-06-01, 12:54
Dobrze kurwa jebać jagielońskie ścierwa.
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-06-01, 14:11
Płyta_Gnojowa napisał/a:

Po chuj wstawiasz, aż tak debilnie tendencyjne materiały? Twój brak obiektywizmu, to wstyd i tylko objawia głupotę autora. Ciemnota i klapki na oczach gratuluję...


Masz kisiel zamiast mózgu ? O to chodzi że każdy kibic wchodząc na stadion ma sprawdzaną kartę kibica , dowód osobisty (aby potwierdzić tożsamość ) i bilet. A mimo to niebiescy się nudzą i kontrolują i utrudniają wszystko . Na mecze Jagiellonii niektórzy kibice zostali wręcz wpuszczeni na połowę meczu .Mimo że nie jestem kibicem "Jagi" to i tak nie chciałbym żeby coś takiego było na stadionie mojego ulubionego klubu (bądź też przed stadionem).

@Płyta Gnojowa
Mam nadzieję że jesteś kibicem i chuj ci w dupę jak policja by Cię nie wpuściła na połowę meczu. Obyś jeszcze powiedzmy śpiewał hymn swojego klubu i dostałbyś mandat za zakłócanie porządku.
Zgłoś
Avatar
RELAX 2013-06-01, 15:16
Zgłoś
Avatar
porcekm 2013-06-01, 17:59
Jestem jak najbardziej za takimi akcjami... wszystkie k***y kibolskie wygwizduja, dra mordy i tak probuja sie dowartosciowac.. w obliczu policjanta zaczynaja uzywac slow takich jak prosze pana przepraszam i zwracaja sie z niebywalym szacunkiem dla funkjonariusza podczas gdy 5 minut wczesniej wykrzykuja jp i inne debilne hasla w strone policji... Cale to penerstwo powinno zostac zniszczone jestem i zawsze bede za gnebieniem takich debili nakladaniu na nich kar i zamykaniu ich nawet za niewinnosc powinni zostac odizolowani od spoleczenstwa. Kibice ktorzy ida z dziecmi lub poprostu ida zobaczyc mecz nie sa i nigdy nie beda zaczepiani jak to sie mowi przez policje... Jebac kiboli !!!
Zgłoś
Avatar
kossa69 2013-06-01, 18:27
Niedorozwinięty taboret ma większy poziom inteligencji niż ta cała ekipa policjantów
Zgłoś
Avatar
m................1 2013-06-02, 19:39
Robią burdel na stadionach (co nie którzy) to nie ma co się dziwić że potem POLICJA tak trzaska każdego
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-06-03, 10:20
Ja się tylko dziwię tym, którzy komentują jak to źle jest na stadionach, jak niebezpiecznie, że nie można się tam w ogóle pojawić, a sami otwarcie przyznają, że na mecze nie chodzą. Więc skąd bierzecie takie osądy?
Równie dobrze policjanci mogliby chodzić po ulicy i spisywać każdego przechodnia na danym chodniku, bo przecież co trzeci z nich może być kryminalistą. Na mecze chodzą ludzie z różnych warstw społecznych. Jakby byli to sami dresiarze i patologia jak większość twierdzi to aż się boję myśleć jak wyglądałoby nasze społeczeństwo.
Gdyby nie było policji na stadionach to nie byłoby również burd. Policjanci budzą agresję i nienawiść, a nierzadko też prowokują głupim zachowaniem bądź słowami. Ochroniarze lub, jak w Anglii, stewardzi by się o wiele lepiej spisywali.
Zgłoś