18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
MadDave 2018-09-18, 15:02
@up. Ziom nie zamierzam się z tobą kłócić bo widzę że nadajemy na różnych falach i być może zostaliśmy inaczej wychowani i przez to się nie dogadamy

Mimo że pracuje do 17 jakoś znajduje czas na ogarniecie mieszkania, trening na siłce i rozwijanie hobby. Jakoś nigdy mi nie przeszło przez myśl że ktoś miałby sprzątać mój syf za mnie czy zmywać po mnie talerze po posiłku. (każdy zmywa po sobie- logiczne)
Ty po pracy wolisz się rozpierdolić na kanapie przed tv z browarkiem a ja nie bo nie mam tak męczącej pracy po której wracam i czuje się jak śmieć i muszę sobie poleżeć. Dodatkowo bezczynność mnie tak po ludzku wkurwia.

Nie uważam że masz syf na chacie, skoro ktoś inny za ciebie bo ty sie do tego nie nadajesz to może i lepiej dla ciebie, twojego domu oraz domowników. Prawdopodobnie gdybyś chwycił mop mógłbyś sobie zrobić krzywdę. Zastanów się czy twoja żona sprząta nie dla tego że jej karzesz tylko z litości

Kończąc tą zmierzającą donikąd dyskusję, podsumuje to sformułowaniem- jedni lubią porządek inni jak im nogi śmierdzą.
Szczerze mówiąc nie sądziłem że takie post janusze jeszcze istnieją
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-09-21, 13:49
@up widać wyciągasz wnioski z dupy że mam syf na chacie, pisze że ktoś inny sprzata. Zrozumiesz jak wychowasz sobie kobietę.
Zgłoś