18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
papa na luzie
m................a • 2010-12-29, 15:50
Miał facet podejście do świata i ludzi. Racek nic się nie nauczył.


Może krył pedofilii, ale był uroczy. A Bono jest zjebany.
Zgłoś
Avatar
chetek 2010-12-29, 23:15 1
Zamiast zawracać sobie głowę tematami, w których nigdy nie dojdzie się do wspólnej konkluzji, lepiej wpierdalać makaron. Ja wpierdalam i się nie wkurwiam przynajmniej. I makaron smaczny.
Zgłoś
Avatar
adekk 2010-12-29, 23:43
co jak co ale papież był swój, nasz, polak.!
Zgłoś
Avatar
Lupi 2010-12-30, 10:05
Fajnie sie wasz rage czyta w komentarzach.
Osobiscie niektore zachowania Kościoła mnie denerwują i ich nie akceptuje, ale nie musze przy tym odrazu wyzywac kazdego od pedofila, zboczenca, homoseksualisty.
Ja wiem ze to jest sadistic, ale patrzac po zachowaniu niektórych z was, powinienem miec razem z innymi prawo powyzywania WAS poniewaz czesto w was nie pasuje mi o wiele wiecej rzeczy (gimbusy, neo dzieci).

I tak zaraz sie ktoś dopierdoli do mnie, jak nie bedzie mial o co to pewnie o ortografie itp. Ale chuj takim patafianom w dupe. Miejcie własne zdanie owieczki TVN'u, TRWAMU, i innych FAKTÓW. Dopiero wtedy dyskutujcie. EH.
Zgłoś
Avatar
nihillogin 2010-12-30, 10:20
a w ogóle Magik czy jaki tam masz nick, to użyj mózgu zanim napiszesz jakiś komentarz, bo nawet gdyby procent pedofilii w kościele był taki sam jak wszędzie, to od drwala nie oczekujesz wzorca moralnego.
Zgłoś
Avatar
think666 2010-12-30, 10:25
chetek napisał/a:

Zamiast zawracać sobie głowę tematami, w których nigdy nie dojdzie się do wspólnej konkluzji, lepiej wpierdalać makaron. Ja wpierdalam i się nie wkurwiam przynajmniej. I makaron smaczny.


Suple wpierdalać! będziemy duże chłopaki, a nie jakieś tam małe!
Zgłoś
Avatar
p................s 2011-01-07, 0:13
janpedal2.pl/
Zgłoś