18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
chupsky 2012-05-11, 19:19 1
LOL kolesie na sadisticu i filmikach z neta próbują w 5 minut obalić coś, z czym mieli i mają problem najwięksi filozofowie tego świata na przestrzeni 2 tysięcy lat. Ten portal jest genialny. Serio ktoś tutaj jest aż tak głupi, żeby uwierzyć, że Kościół utrzymałby się tyle czasu, gdyby był oparty na tak podstawowych błędach?

Tak w ogóle, to jeśli chodzi o filmik - denna papka dla nieoczytanych idiotów. Coś jak Hitchens, czyli obalanie Boga poprzez pokazywanie często wyssanych z palca błędów instytucji religijnych. No ale jako, że specyfika portalu jest taka a nie inna, to trzeba poflugać
Zgłoś
Avatar
Val3riAn 2012-05-11, 20:59
A co za różnica?? Nie ma żadnego Jahwe, a Jezus miał schizofrenię.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-05-11, 21:20
chupsky napisał/a:

LOL kolesie na sadisticu i filmikach z neta próbują w 5 minut obalić coś, z czym mieli i mają problem najwięksi filozofowie tego świata na przestrzeni 2 tysięcy lat. Ten portal jest genialny. Serio ktoś tutaj jest aż tak głupi, żeby uwierzyć, że Kościół utrzymałby się tyle czasu, gdyby był oparty na tak podstawowych błędach?

Tak w ogóle, to jeśli chodzi o filmik - denna papka dla nieoczytanych idiotów. Coś jak Hitchens, czyli obalanie Boga poprzez pokazywanie często wyssanych z palca błędów instytucji religijnych. No ale jako, że specyfika portalu jest taka a nie inna, to trzeba poflugać

przez przpadek dalem ci piwo. Co do filmu nikt nie próbuje obalic Boga. czytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2012-05-11, 21:42
Pierdolicie
Ja tam lubię święta i prezenty Religia napędza gospodarkę, zwłaszcza przed świętami i to jest jej największa zaleta
Zgłoś
Avatar
chupsky 2012-05-11, 22:52
Czesiek181 napisał/a:

przez przpadek dalem ci piwo. Co do filmu nikt nie próbuje obalic Boga. czytaj ze zrozumieniem.



To dobrze, że przez przypadek dostałem piwo od kogoś, kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem i do tego myśleć.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-05-11, 22:58
chupsky napisał/a:



To dobrze, że przez przypadek dostałem piwo od kogoś, kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem i do tego myśleć.

Zgłoś