18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
oozyxak0o 2013-04-19, 10:24
jacekmatys napisał/a:

ależ to jest kurwa żałosne...myślałem że będzie bardziej śmieszne....do pieca z tym gównem!


Pierdolisz...są dupy jest piwo
Zgłoś
Avatar
rantanplan 2013-04-19, 10:59 3
w gruncie rzeczy miałbym wyjebane w obrażanie kościoła, ale to się stało kurwa modne. Na jakimś tvnie wśród "inteligenckiej" młodzieży. Modnie jest palić zioło obrażać jakieś autorytety. Ale to też idzie w drugą stronę, jesli faktycznie to przemyslaleś masz wykształcenie, i po prostu stwierdziłeś że jesteś ateistą to od razu wrzucają Cie do jednego worka z debilami którzy oglądają ten filmik i wystawili 59 piw za żałosny teledysk nie rozumiejąc nawet tekstu.
Zgłoś
Avatar
oGOALoneYaYo 2013-04-19, 12:54 3
To idzie w dobrym kierunku. Szydera z tych przebierańców powinna nabierać porządnego tempa.
Zgłoś
Avatar
rafic100 2013-04-19, 13:04 3
Zara , zara . Każdy jest odważny i ciśnie kościołowi Katolickiemu bo to modne a poza tym bezpieczne bo mu łba nie ujebią . Jak ktoś chce być as to niech o ciapatowej religii coś takiego zrobi . Tak to chuj z nim . Browara niet .
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-04-19, 13:24 3
rafic100 napisał/a:

Zara , zara . Każdy jest odważny i ciśnie kościołowi Katolickiemu bo to modne a poza tym bezpieczne bo mu łba nie ujebią . Jak ktoś chce być as to niech o ciapatowej religii coś takiego zrobi . Tak to chuj z nim . Browara niet .



Za to ty jesteś super modny z tym tekstem o jeździe na islam i o tym, że to, że ludzie zaczynają przeglądać na oczy to tylko moda.

To z drugiej strony wy, katolicy, weźcie i pierdolcie tak o tej swojej religii u muslimów - efekt ten sam. Więc nie wiem co to za głupi argument. W dodatku powtarzany po milion razy przez takie katolickie "klony" jak ty.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-19, 16:18
@Fafik100 ( bo fafik to pies się czesto wabi )

Nie spinaj tak dupska, bo ksiądz nie wciśnie.

Tutaj jedziemy wszystkie religie, muslimy dostają bardziej niż katole i trzeba być wybiórczą pizdą by tego nie widzieć. Każda religia to sformalizowana metoda pozyskiwania hajsu od największych imbecyli w danym społeczeństwie i każda z nich stosuje swoje metody na ogłupianie i zastraszenie. W jednej masz 72 pizdy z zaświatów, w drugiej po chuju nudne siedzenie w niebie przez wieczność, gdzie nie wiadomo co robić, w jednej masz nieskończonę męki piekielne w drugiej chyba też to samo. Żydki pewnie w swoim raju mają coś o hajsie. Buddyści jako jedyni z tych największych religii nie mają osobowego boga i prezentują bardzo racjonalne, filozoficzne podejście do życia nie skupiąjąc się zbytnio na obietnicach odnośnie zaświatów. Ksiądz, imam, rabin czy pop mają gotowe odpowiedzi na problemy egzystencji pośmiertnej a nawet zestawy działań, które gwarantują różne scenariusze, ale zapytaj Dalajlamę co jest po śmierci to ci odpowie, że przecież jeszcze żyje więc skąd ma do chuja wiedzieć Nie, żeby buddyzm był jakiś idealny, bo nie jest ale najbliżej mu do ideału religii.
Zgłoś
Avatar
Kat 2013-04-19, 16:30 1

Bo tak.
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2013-04-19, 18:16 2
@Timmy77:

To też jest w porządku:

Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-04-19, 19:00
oGOALoneYaYo napisał/a:

To idzie w dobrym kierunku. Szydera z tych przebierańców powinna nabierać porządnego tempa.



Taa prawdziwy ateista:P. A choinki nie ubierasz i ze święconką nie poszedłeś w Wielką Sobotę.

Pozer z ciebie jak z mojego współlokatora metala-satanisty który używa prostownicy i jedwabiu do włosów
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-19, 20:04
artur_sz13 napisał/a:



Taa prawdziwy ateista:P. A choinki nie ubierasz i ze święconką nie poszedłeś w Wielką Sobotę.

Pozer z ciebie jak z mojego współlokatora metala-satanisty który używa prostownicy i jedwabiu do włosów



A ja nie ubieram, nie ubierałem i nie będe ubierał. Z żadną święconką nie chodziłem, nie chodzę i chodzić nie będę. W ogóle w kościele byłem w życiu może z 10 razy, może 15. Na pewno nie więcej. Było to jakieś cztery plutońskie lata temu, w czasach gdy sieć neuronowa była u mnie we łbie jeszcze w pierwszych fazach konstrukcyjnych. Potem zmądrzałem już do reszty i od tej chwili już mnie tam nie zobaczyli. W przyszłości też mnie tam zapewne nigdy nie zobaczą, ponieważ mam w poświadczonym notarialnie testamencie klauzulę obligującą kapłana dowolnego obrządku religijnego bądź dowolną osobę fizyczną do uiszczenia 100 000 zł rekompensaty na korzyść mojej najbliższej rodziny w przypadku zbeszczeszczenia moich zwłok, poprzez wykonanie na nich jakiegokolwiek religijnego rytuału pośmiertnego. Jeśli tak bardzo któremuś z nich zależy, to może zabulić owe pieniadze i moje zwłoki może sobie święcić, tępić, kroić, wyruchać w dupę lub pomalować niebieską farbką fluorescencyjną, podczepić pod baloniki z helem i posłać ku stratosferze.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2013-04-21, 8:42
@JezusToŻyd
Noo nie znałem tego, "cudze chwalicie a swego nie znacie". Fajne fajne!
Zgłoś
Avatar
Aruolisziom 2013-04-23, 16:55
Z jakiej piosenki ta muzyka?
Zgłoś
Avatar
ThePitInfaction 2013-05-01, 11:09
macie tłumaczenie..

paipeż zrezygnował
Ich dobre życie papieża
wszyscy
Doin 'dramat
Chce się pieprzyć to!
Kiedy się wszyscy płacą penisa
Papież jest pop!
Ale jeśli się blisko mnie
Otrzymasz prądem
Każdy chce błogosławieństwo
Pocałuj mnie w rękę
Nic jeszcze nie wiedzą
Właśnie dostałem od mojego penisa!
Przychodzi cicho
Weźmy wino
W Mszy jest open bar
Chodź tutaj, aby loquinho
Wprowadza papamobile
Weźmy rolezinho
Wiem, że chcesz go
Zapomnij votinho
Vish
Jestem Papież i nie mogę cię zjeść
Biorąc tę część
Życie papieża jest sztuką
Wafer z la carte
I wygrali w Mario Kart
Napoleona Bonaparte
Jestem znany na całym świecie
Do czasu ET Marsa
Używane prezerwatywy będzie diss obejrzałeś?
Mój styl jest shoe
Mój obecny styl jest
A to kapelusz na czubku głowy
Jest czysty urok mój brat?
Ale ja do karmienia
I tak stary, kurwa
Całować ziemię
Już teraz daje mi pasuje w artose!
Jestem już z rozrusznikiem
Umieranie na każdym kroku
Mój czas nadszedł
Wysyłanie coś w kosmos!
Polemiczny zamiast smoczka
To jest jak moja rezygnacja
Ale powiem ci
To, co chcę wierzyć, że prasa
Prawda jest taka,
Jestem Sith Lord!
Jestem Sith Lord!
O mój Boże!
Jest jednym z Gwiezdnych Wojen
Aaaaaa!
zrezygnował
Ich dobre życie papieża
wszyscy
Doin 'dramat
Chce się pieprzyć to!
Zamknął z Disneyem
Pro nasz nowy film
Papież był zawsze
Ciemna strona.
Zamknął z Disneyem
Pro nasz nowy film
Papież był zawsze
Ciemna strona.
zrezygnowałem
Moje dobre życie papieża
wszyscy
Doin 'dramat
Ale chcę zrobić, to pieprzyć!
Welcome to the Darkside
Zgłoś