18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
głodny_toster 2013-08-30, 2:04
Maniakson napisał/a:

Niesamowite, jak łatwo jesteśmy manipulowani... "Ktoś" nie wiadomo kto zrzucił albo też nie (żadnych dowodów nie ma) bombę chemiczną. I nagle CAŁY świat reaguje, jak w sytuacji zero-jedynkowej - mieli to w dupie, nagle interesuje ich los Syrii. Broni chemicznej równie dobrze mogli użyć rebelianci aby wymusić na zachodzie reakcję. Równie dobrze zachód mógł jej użyć aby mieć pretekst. W wersję że to rząd jej użył uważam za najmniej realną , wiedzieli z czym to się wiąże. Wg mnie, zachód ma jakiś interes w tej interwencji i ją przeprowadzi. Teraz nagle Rosja w ONZ ma gówno do gadania i można dojebać byle państwu bez względu na to czy ktoś z sojuszników się zgadza czy nie... interes jest, to i wpierdol musi być.

@up może mój komentarz troszkę kiepsko spójny ale sie najebałem ;F



Masz 100% racji. Tylko teraz ruskie mają ciężki orzech do zgryzienia. Amerykańskiemu "zdrajcy" dali azyl i jak pomogą Syrii to będą mieli na głowie USA, Anglię i Francję. A tak się składa, że wszystkie 3 mają arsenał atomowy. U rusków zbyt dużo popierdoleńców jest i teraz wyobraźcie sobie, że któryś siedzi z ręką na guziku "pierdut". Będzie przejebanie jak u kóz kozojebcow.
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-08-30, 8:45
może marzy się bankierom szybki wzrost gospodarczy to zrobią USA vs Rosja w Syrii albo coś. nadziej tylko w ludziach że nie zechcą walki. ale bankierzy już porozdawali kredyty i będą zaciskać pętlęwokół szyji powodując tym samym wkurwienie u ludzi
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-30, 11:17
Ruscy wyraźnie powiedzieli ,że oni wetują atak jednak w razie interwencji poza sprzeciwem nic nie zrobią. Aczkolwiek okręty na wschodzie Morza Śródziemnego gromadzą. Pewnie chcą się czegoś nauczyć od zachodu
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-08-30, 11:22 2
biedna hameryka sama się pogubiła w czyją dupe pcha ku*asa
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-30, 16:48
Mózg napisał/a:


Po lewej: "Stany Zjednoczone zwiększą pomoc militarną dla syryjskich rebeliantów".
Po prawej: "Syryjscy rebelianci ślubują lojalność wobec al-Kaidy"



Temat tyle razy wałkowany, że szkoda gadać. Dla amerykanów takie sytuacje, to same zalety - opierdalają drogo broń, rozpierdalają gospodarkę kolejnego strategicznego kraju, ropa drożeje (zwiększa się obrót zadrukowanej makulatury - "dolara"), zbroją terrorystów, którzy dadzą im pretekst do wpierdolenia się w kolejne regiony. Oczywiście, żeby nikt nie był zdziwiiony, jak okaże się, że jedyną bronią chemiczną w Syrii była ta, którą amerykanie dali "rebeliantom". Już w Iraku była pewność, że jest broń chemiczna.
Zgłoś