18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Nie ma to jak debil za kierownica

Szukalem po tagach ale nie znalazlem, jesli bylo to mod niech to wypierdzieli.

Nie bijcie, to moja pierwsza wrzuta
Zgłoś
Avatar
amre 2012-10-25, 16:11 1
Cytat:

Ten cud techniki jak go nazywacie ma tak ch*jowe sprzeglo ze 99 % kierowcow na tym portalu wlacznie ze mna nie byloby w stanie tym ruszyc. Dziekuje



Ja nie miałem problemów z ruszaniem 911 a nie uważam się za jakiegoś pierwszego na 100

MaszSziwe? napisał/a:

Straszny debil . Po ki ch*j on tyle gazu mu daje ? No i ma za kare ! Gorzej jak to był np pracownik ,który musiał autem na lawete wjechać . To ma teraz troszku przej***ne



Men, jeździłęś ty kiedyś samochodem? Gość nie dał prawie wcale gazu - tylko tyle żeby podjechać pod górkę, bo laweta dość stroma była. Każda tylnonapędówka zachowałaby się w tej sytuacji tak samo. Grawitacja ciągnęła furę w dół, a opór desek o asfalt był mniejszy niż kół o deski.
Każdy nawet dobry kierowca widząc że samochód stoi i nie podjeżdża dodałby gazu a to się kończy wystrzeleniem desek z tyłu. Deski były ustawione jak na przednionapędówkę - po prostu ktoś miał zjebany zmysł przewidywania sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Sombrero360 2012-10-25, 16:11
michalkamienpl napisał/a:

Ten cud techniki jak go nazywacie ma tak chujowe sprzeglo ze 99 % kierowcow na tym portalu wlacznie ze mna nie byloby w stanie tym ruszyc. Dziekuje


Tak - 99% kierowców sadola nie umiałoby nawet ruszyć tym cackiem. Ja pewnie też bym tego nie umiał. Ale ten samochód nie ma chujowego sprzęgła. Ma sportowe sprzęgło Chujowe to miała moja 13 letnia skoda felicia, rocznik 1997
Zgłoś
Avatar
ripman 2012-10-25, 17:08
gdzie było ESP ja sie pytam
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-10-25, 18:06
@up w dupie, wiesz w ogóle co to jest ESP?
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-10-25, 18:27
kolejny dowód na to ze im mniejszy mózg tym wieksza pojemnosc silnika
Zgłoś
Avatar
Karlo10 2012-10-25, 22:05
Mimo, że ktoś już bodajże dwukrotnie wytłumaczył w komentarzach, że wina za wypadek stoi po stronie osoby, która układała deski, oni wciąż muszą przypierdalać się do kierowcy. Jak zwykle zresztą zaraz pojawi się tutaj stado pierdolonych "znawców tematu", kłócących się o rzekomo "chujową skrzynię biegów".. Nosz do kurwy nędzy! Panowie opanujcie kompleksy, bo przeglądając komentarze czasami mi się chuj do dupy chowa ze wstydu za Was..
Zgłoś