18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
lucyperek24 2012-11-14, 22:00 2
Harold, masz rację. Otóż sama byłam świadkiem jak nowojorski strażak wybił szyby w aucie bo nie było czasu by ciągnąć wąż pod spodem (jak sugerują niektórzy) lub wokół samochodu a po za tym u nich jest takie prawo. Zresztą całkowicie popieram to co zrobił bo jak ktoś jest na tyle głupi żeby parkować przy hydrancie to niech poniesie tego konsekwencje. Po za tym wątpię by którakolwiek z komętujących tu osób przejmowała się szybami w samochodzie jakby się np. palił jej dom. Dziękuję, to wszystko co chciałam przekazać, dobranoc
Zgłoś
Avatar
BroDzikuzzza 2012-11-14, 22:12
w stanach to maja zajebiste podejscie do rzeczy
Zgłoś
Avatar
Olinek1992 2012-11-14, 22:12 1
Fajny Cougar
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-11-14, 22:16
to tylko ford
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2012-11-14, 22:32 1
lucyperek24 napisał/a:

komętujących

Co robiących?
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-11-14, 22:40
Anonymouz napisał/a:

Co robiących?



Powtórzyłbyś się, ale jemu też możesz kazać wyjść.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-11-14, 23:01
lucyperek24 napisał/a:

Harold, masz rację. Otóż sama byłam świadkiem jak nowojorski strażak wybił szyby w aucie bo nie było czasu by ciągnąć wąż pod spodem (jak sugerują niektórzy) lub wokół samochodu a po za tym u nich jest takie prawo. Zresztą całkowicie popieram to co zrobił bo jak ktoś jest na tyle głupi żeby parkować przy hydrancie to niech poniesie tego konsekwencje. Po za tym wątpię by którakolwiek z komętujących tu osób przejmowała się szybami w samochodzie jakby się np. palił jej dom. Dziękuję, to wszystko co chciałam przekazać, dobranoc



U hamburgerów może i by przeszło, bo właściciel i tak dostanie hajs, ale jakby ci ktoś tak odpierdolił akcję w polszy będąc właścicielem takiego cougara nie pierdoliłabyś takich smutów. Co więcej pierdolisz, bo chcesz się dowartościować, na chwilę wyszłaś z kuchni i już próbujesz podbić świat w ameryce. Parkowanie przy hydrancie jest głupie, tak? Sama też byś tak zaparkowała, bo patrzysz czy jest miejsce a nie hydrant. Ja parkuję nawet pod dębem który ledwo stoi bo mam akurat srakę i zapierdalam do kibla, nie mam czasu szukać miejsca, jestem więc głupcem?

Argument o braku czasu obejścia samochodu czy wyjebania go w 3 osoby na przednią oś i przesunięcie w ogóle do mnie nie przemawia, zresztą jest bez sensu, bo akcję straż zaczyna od ratowania pozostałych, jeśli takowych nie ma to zabezpiecza się budynki obok przed rozprzestrzenianiem ognia, nigdy jako priorytet nie stawia się ugaszenia pożaru, częściej czeka aż się zjara i później pilnuje dogorywających zgliszczy i to je się gasi. Więc jaki kurwa brak czasu, po prostu podjebała banda murzynów w wozie, chata i tak się zjarała ale w bonusie musieli komuś rozjebać samochód bo takie mają prawo.

A spierdalaj z takim prawem, jak dla czystej złości czy zazdrości tłumaczeniem "zyskałem 30sekund" rozpierdalasz komuś batmobil.
Zgłoś
Avatar
s................y 2012-11-14, 23:05
1. Wąż na zdjęciu jest tak puszczony jak się po prostu da dołem by był zagięty (spadek ciśnienia) góra hmm podobnie + karoseria do malowania.
2. W stanach nie wolno tarasować dostępu do hydrantów jest taki zapis i nie ma dyskusji.
3. W Polsce przy podobnej sytuacji i szalejącym pożarze też nikt by się nie spuszczał nad baranem, a gdyby się coś pluł to jeszcze by mu dojebali mandat lub grzywnę (paleta jest ogromna mandatów które w takiej sytuacji można każdemu wjebać: złe parkowanie, blokada "drogi pożarowej" itd., ew. na dojebanie: kontrola świateł, apteczki, gaśnicy...)
Tak że Panowie strzeżcie się hydrantów, a kobiety do garów
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-11-14, 23:24
@NafazowanyKoleś
mam nadzieje że jak będzie ci się dom palił to też będzie "dobra dobra, spoko panowie, nie ma dostępu do hydrantu to trudno niech się zjara przecież mam tam tylko cały dobytek"
wyjebanie w 3 na przednią oś? że jak... to nie jest tico czy maluch, auta amerykańskie poniżej 1,5tony nigdy nie schodzą, a po drugie czemu mieli by się męczyć?
a co gdyby to się paliła galeria sztuki, dom dziecka itp? też będą czekać aż sie wyjara bo szkoda wody? jebnij się w łeb...
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-15, 0:20 2
lucyperek24 napisał/a:

komętujących



Anonymouz napisał/a:

Co robiących?



Piszących komętarze...
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2012-11-15, 1:25
Mercury Cougar. W Europie dostępny jako Ford Cougar. Zajebista furka w przystępnej cenie.
Zgłoś
Avatar
chizhovskiy 2012-11-15, 3:13
@lucyperek24 a mi się jednak wydaje, że szybciej, łatwiej i wygodniej po prostu przerzucić wąż nad samochodem... ale to tylko moje zdanie
Zgłoś