18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:10
Avatar
A................h 2012-07-27, 12:16 1
Ehhh ci warszawiacy....
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-07-27, 12:20
A kolesie zamiast przenieść to gówno to kręcą i leją w najlepsze pozytywnie
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-07-27, 12:23 3
Nie potrafię teraz tego odszukać, ale w katowicach kiedyś samochód komuś się stoczył lekko z parkingu i stanął na torowisku blokując tym ruch tramwajów, a piękni panowie z SM zamiast go odholować lub przepchnąć założyli blokadę na koło jak znajdę link to wkleję

O znalazłem

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9104237,Samochod__zaparkowany...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-07-27, 12:44
immortaldog napisał/a:



Za te kasę wolałbym dwuletniego mini coopera na full opcji jeżeli miałbym wybierać z małych samochodów.



kolejny pedzio?

Zgłoś
Avatar
racoon 2012-07-27, 12:49 4
kih0n napisał/a:



dwuletni mini cooper nie jest mały i jest dla kobiet,
zresztą smart też jest dla kobiet.

rozmiarem smarta można porównać do starego miniaka



a widziales kiedys oba te samochody na zywo? pewnie nie bo by trzeba bylo z domu wyjsc.
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-27, 13:04 1
kih0n napisał/a:



dwuletni mini cooper nie jest mały i jest dla kobiet,
zresztą smart też jest dla kobiet.

rozmiarem smarta można porównać do starego miniaka



A twoim marzeniem jest kombi.

Zly_wrecz_okropny napisał/a:



kolejny pedzio?



Jestem na tyle męski że mogę chodzić w różowej koszuli i jeździć różowym samochodem i nadal będę wyglądać i czuć się męsko.

Ale zapomniałem że niektórym samochód służy jako "przedłużenie" czegoś bardzo małego. A czytać ze zrozumieniem to w gimnazjum już nie uczą? tylko pały tam ciągniecie ?
Zgłoś
Avatar
Halman 2012-07-27, 14:15
nic wyjątkowego....
Zgłoś
Avatar
thez 2012-07-27, 15:04 1
Cytat:

Jestem na tyle męski że mogę chodzić w różowej koszuli i jeździć różowym samochodem i nadal będę wyglądać i czuć się męsko.



Jeszcze se kurwa spodnie rurki załóż, włosy na lakier i koniecznie jakieś hipsterskie okulary.

Będziesz kipiał testosteronem
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-27, 18:22
Fajny tramwaj, u nas takie będą jeździć za 30 lat
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-07-27, 18:31
thez, kombi w dizlu czy może BMW w gazie? Panie "lubię męski samochody", najwyraźniej nie zrozumiałeś tego, co napisał immortaldog. Dla mnie możesz nawet różowym Fiatem Pandą , mam to gdzieś, a pedałem nazwę cię dopiero wtedy, kiedy zasłużysz na to swoim brakiem ogarnięcia za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
thez 2012-07-28, 8:18
@up
Nie traktuje auta jako przedłużenia ptaka, ale bez przesady z różową pandą czy innym badziewiem, gdzieś jest granica

Mam astre w dieslu (hatchback, żeby nie było) i mi styka

A kombi bym chętnie kupił, bo to zawsze wygodniej jechać solowką niż z przyczepką jak trzeba przewozić rzeczy. Nie wszyscy jeżdzą tylko na zakupy i na manicure
Zgłoś