18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
PhantomMask 2018-05-04, 22:21
radek225 napisał/a:

Dobry koń to koń:

Na obrazie
Na wolności
W filmie
W opowieści
Jako rzeźba (np. pomniki konne)
Na kanapce
W rzeźni
Na ognisku (dobrze wypieczony)

Mamy kurwa XXI wiek. Ja rozumiem, że są jeszcze ludzie pamiętający świat bez pociągów/samolotów/samochodów, gdy widok konia był tak powszechny, jak widok zaparkowanego samochodu. Wiem, że historia Polski jak i innych krajów jest nierozerwalnie związana z koniem. Miejsce konia w historii jest tak silnie zakorzenione jak królowie, książęta, królowe, wojny i intrygi. Stanowiły siłę pociągową, były podstawą transportu, do tego wyglądają dostojnie. Stąd np. logo i nazwa Forda Mustanga jest taka, a nie inna. Koń jest zwierzęciem tak pięknym, jak i GŁUPIM. Ilu ludzi spadając z konia zostało kalekami na całe życie (Patrz Christopher Reeve)? Ilu ludzi spadając nie wylecieli ze strzemion i byli tak ciągnięci setki metrów, dopóki nie zajebali głową o kamień? Moja matka i siostra pewnego dnia jadąc rowerami zostały niemal stratowane przez te bydlaki. Koń jest wielki, ciężki, głupi, kopie, gryzie. Mamy XXI wiek. Po chuj ludzie na nich jeżdżą? By się zabić? Mamy samochody, a jeśli chcesz uprawiać sport, zrobić kondycję, to idź na siłownię, na basen, kup rower. Kupując jeden z najdroższych wyjdzie Cię taniej niż koń. A konie zostaw w spokoju, ewentualnie jazdę na nich zostaw osobom chorym, którym przepisano hippoterapię i kontakt z koniem poprawi ich stan zdrowia.


Widać matka i siostra niedojebane równo że wsiadają na coś tak niebezpiecznego jak rower....w kuchni były by bezpieczne chociaż...nóż widelec...w gruncie rzeczy to i palca w dupie złamać można.
Zgłoś
Avatar
MJawesome 2018-05-04, 23:16
no i konik do wymiany
Zgłoś