18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Patologia + pałka = nóż
C0C0JUMBO • 2020-07-22, 21:53
Wg tego co widziałem:
3 osobniki (+kamerzysta) atakują 1 osobnika.
Zakończenie krwawe. Pomimo wrzasku polecam z dźwiękiem.

Materiał ku przestrodze.
Źródło: Facebook Spotted: Mirosławiec i okolice

Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-07-22, 22:23 23
Nie mogli wziąć 2 kartek papieru, spisać co mają sobie za złe i się wymienić?
Zgłoś
Avatar
martils 2020-07-22, 22:27 5
Moim zdaniem bronił się przed agresywnymi śmieciami.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2020-07-22, 22:33 6
a nie można by ich tak wszystkich... wysłać gdzieś daleko?
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-07-22, 22:37 3
Nikczemny_Płód napisał/a:

Elegancko, że szmata dostała za swoje.
Jak rozumiem, 2 kretynki przyjebały się do jakiegoś typa, dominik, biały rycerz patologii, chciał bronić honoru świń?
No i trafiłą kosa na kamień.



Tym razem pałka na kosę
Zgłoś
Avatar
35i 2020-07-22, 22:52 15
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-07-22, 22:58 6
We 3 na 1 ze sprzętem. A gościu się wkurwił i go nie puściło. Nie każdy by się skontrolował w takiej sytuacji, a on już najmniej. Mnie też wkurwia odpierdalanie z siebie małpy bez hamulców w poczuciu bezkarności.
Zgłoś
Avatar
Hefajstos78 2020-07-22, 23:01 1
To jest pojebane. Koleś w bojówkach walczy, a jego znajomy/-a łapie go za ręce i odciąga.
Zgłoś
Avatar
cwaniak12 2020-07-22, 23:12 6
nowel napisał/a:

1:0 dla pana z nożem



a nawet 2:0
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2020-07-22, 23:15 3
Jak się kochają... to chuj z nimi.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-07-22, 23:17 1
Hefajstos78 napisał/a:

To jest pojebane. Koleś w bojówkach walczy, a jego znajomy/-a łapie go za ręce i odciąga.



To akurat była jedyna inteligentna reakcja wśród tych ameb.
Zgłoś
Avatar
J................o 2020-07-22, 23:22 29
Tak właściwie to nożownik mógłby spokojnie twierdzić, że wyrwał nóż napastnikowi. Taką bym sam przyjął linię obrony - zaatakowali mnie, miali pałkę i nóż. Udało mi się odebrać broń napastnikowi i nim właśnie się broniłem. Niestety,m ale samo to, że wystartowali we 3 i to ze sprzętem na jednego typa powinno dla nich skończyć się piachem, jebane ścierwa
Zgłoś
Avatar
f................n 2020-07-22, 23:31 6
.... i napierdala gościa pałą, a potem "Dominik, bo Policja przyjedzie". Kosa, kurtyna. Jak wyżyje, będzie miała nauczkę życia. Typ od kosy raczej złamane życie. Ciężko wyczuć kto tu kogo napadł nawet. Zjebana sytuacja - o mnie za mnie wszyscy powinni co do sztuki siedzieć, choćby dopóki się nie ustali, kto winny> Najlepsze te browary ostrożnie odstawiane w celu udzielenia pierwszej pomocy XD
Zgłoś
Avatar
j................a 2020-07-22, 23:35 7
Bardzo dobrze kurwie jebanej, pięknie zaparkował koske
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-07-22, 23:41 31
Idiotka myśli, że jest "kobietą" to nietykalna. Skurwiała logika- sama chętnie stosuje przemoc, ale w jej stronę, to nie, bo ma cipe tak? Zabawne.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-07-22, 23:50 4
Co wy kurwa pierdolicie?! Wyjebane mam kim oni byli i jak to się zaczęło. Typo mógł odejść, mógł próbować załagodzić sytuację, jeżeli jeszcze gdzieś został jakiś fant, ale postanowił zaatakować i zacząć się przepychać, więc pałka poszła w ruch. A po nóż poszedł, jak było już po wszystkim, wziął go z plecaka, wrócił i zaatakował po-no-wnie! Z tego co można wyczytać z sytuacji, to wszyscy oni siebie warci, to może nawet jacyś anarchiści są, nie było by mi ich szkoda, ale fakty są jakie są. Gość do utylizacji za próbę morderstwa, albo za morderstwo jak zeszła, a tych dwoje już swoją karę dostało. Proste.

bakus1233 napisał/a:

Idiotka myśli, że jest "kobietą" to nietykalna. Skurwiała logika- sama chętnie stosuje przemoc, ale w jej stronę, to nie, bo ma cipe tak? Zabawne.



Zgadzam się natomiast generalnie z ideą tego co napisał bakus, bo głupia pizda parę razy powiedziała coś takiego. No, to ma nauczkę, jak wygląda równe traktowanie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie