18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Patologia Zachodu
nano50 • 2017-11-28, 15:41
Ostatnio był na głównej film o zostawieniu torby nieznajomym przez zwykłą blondynkę oraz przedstawicielkę islamu i tak mi się przypomniało zażenowanie, które ogarnęło mnie po przeczytaniu komentarzy pod tym filmikiem na temat braku szacunku do kobiet.


Już nie wspominając o widocznej naturze kobiety z filmiku, której jęzor na widok TT spadł do samej ziemi.
Co się dzieje z tym zachodem?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-11-28, 19:28 5
Jakby tu napisać aby nie urazić osobników o bardzo ciemnych odcieniach. Nie dla psa kiełbasa kurwa!
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-28, 19:59 3
nawet nie oglądam,
,,bo ta zwykła blondynka,,
ma murzyńską dupę, kurwa, ale obleśną
chyba że ktoś lubi, to przełknie,getry,farbowane włosy,sadło, celulit, srakę

już Anioł mnie mniej obrzydza, ze swoimi filmikami
Zgłoś
Avatar
reefah 2017-11-28, 20:19 2
Slinią sie bo fajna locha a u nich to rzadkosc. Kumpel tez jak zjezdza z UK to kurwa wariuje na widok lasek w PL...
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-11-28, 20:44 1
Wstyd by mi było z takim tłuszczem do internetu
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-11-28, 21:19 2
Więcej komentarzy niż piw. Tylko moje tematy są do tego zdolne.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2017-11-28, 23:18
Jebane brudasy, sam oczywiście bym się obrócił i spojrzał, ale za takie klepanie powinni dostać w ryj. No ale chyba taka mentalność, bo w Polsce gdybym obcą kobietę złapał za tyłek to bym przez tydzień chodził z jej dłonią odbitą na swojej twarzy
Zgłoś
Avatar
Davaj_Nalivaj 2017-11-29, 0:19
Fat Ass
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-11-29, 0:27 2
Jak nie abdul to węgiel brunatny zaczepia To już nie jest kraj białych ludzi tylko kolonia trzeciego świata.
Zgłoś
Avatar
Lyck 2017-11-29, 0:44 3
kurwa niech gosc z wielkim chujem założy rajtuzy i zobaczymy czy dupy nie beda sie ogladały za nim, do tego dajmy im 1000 razy wiecej testosteronu i ewolucje na "łowce" to by mu jeszcze opierdoliły na ulicy z połykiem.
Zgłoś
Avatar
wchodzeztyłu 2017-11-29, 0:56
Też zawsze chętnie zerkne na fajny tyłek
Zgłoś
Avatar
pawel15822 2017-11-29, 2:01 1
A jak by to wyglądało u nas, w jakimś większym mieście gdzie w centrum można również spotkać dużo fajnych dupeczek?
Goście przechodziliby obok i oblukiwali ukradkiem, ewentualnie rzucali bardziej obślinione spojrzenia i tyle (być może znalazłby się ktoś kto próbowałby zagadać, a być może nie). I tym właśnie różni się cywilizacja od pokaźnej części ulic Londynu.
Zgłoś
Avatar
Crapshit 2017-11-29, 5:04 2
Ogólnie dupę ma brzydką....
Zgłoś
Avatar
grac3k 2017-11-29, 6:06
Czytam te wasze komentarze i widzę że kurwa każdy użytkownik sadistic rucha z was modelki tak?
Pewnie częściej na ekranie niż na żywo
Zgłoś
Avatar
Sonal 2017-11-29, 8:58 3
Jestem w ogromnym szoku po przeczytaniu większości Waszych komentarzy.
Co Wy musicie mieć w domu za zapuszczone świnie - że podoba Wam się taka gruba krowa jak na filmiku?
Przecież jej ciało jest obrzydliwe..... fuuuuuujjjjj!
Tym wszystkim, którym się ona podoba - współczuję Wam waszych partnerek - ale sami je wybieraliście lub dopuściliście by się tak zapuściły, że laska o wadze 1/6 Fiata126p Wam się w ogóle może podobać.

PS. Chyba, że jesteś feedersami.... Nie feedersami gardzę tak samo jak pedofilami.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-11-29, 9:27 1
To że laska jest kształtna, ładna to nie znaczy że musi świecić dupą na lewo i prawo.

I nie każdemu musi się podobać bo każdy ma inny gust. Mi się akurat podoba bo ja lubię kobiety kształtne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie