18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Paznokieć po grze w kosza
monczao • 2013-11-05, 21:21
Materiał własny przygotowany specjalnie dla Sadoli

Tytułem wstępu: Grałem w koszykówkę i jeden z graczy wylądował na mojej stopie. W efekcie mój paznokieć postanowił zabawić się w kameleona i przybrał barwę skóry większości graczy NBA.

Przechodząc do meritum: W dniu dzisiejszym minęło ok. 2 miesięcy od tamtego wydarzenia, więc postanowiłem zarejestrować pewne historyczne wydarzenie



Jak za mocne to na kfejka.


P.S. Te odgłosy sapania to oczywiście skutek uboczny cudownych doznań, które towarzyszyły mi w trakcie kręcenia tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2013-11-05, 23:36 7
Tak będzie wyglądał po pół roku.

Materiał własny

Zgłoś
Avatar
bochnio 2013-11-05, 23:41 5
Musiałem się zalogować żeby dać piwo - this is ku*wa stary sadistic!
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-11-05, 23:42
necrosodomizer
obetnij szpony
Zgłoś
Avatar
masterfix 2013-11-05, 23:44
Miałem to samo. Tylko że mój był czerwony i zasiniaczył mi się paznokieć na palcu od 3 stopy. Od czego? Paznokieć zasiniaczył mi się od trampek, które kupiłem specjalnie na koncert. (y)
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2013-11-06, 8:12
miałem podobną sytuację, tylko że palec u lewej nogi - skutek po spadnięciu z wysokości pustej palety na palec
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-11-06, 11:19
Mojej siostrze co sezon schodzą paznokcie z paluchów. Chodzi cały czas na boso i zawsze na podwórku w coś przyjebie. Co lato ten sam problem. Zdrowych i ładnych paznokci na paluchach nie miała od ok. 10 lat xD

Ale to debil jest, to wiadomo
Zgłoś
Avatar
batox 2013-11-06, 19:14
wygląda jak podnoszenie przyłbicy w hełmie
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-11-06, 23:34
Dziwne, że nie w dziale hard? Nawet plemnik skomentował i nie zareagował (dla niewtajemniczonych ~ i po tym nick, taki to plemnik o) Zacnie.
Zgłoś