18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Pedobear69 2013-08-11, 23:45
Kupiłeś Happy Meala?
Zgłoś
Avatar
Małolata 2013-08-12, 8:58
Użytkownik sadistic: wchodzi na kwejka i demotywatory, po czym płacze, żeby nie wrzucać na sadistic "dzieł" z tamtych portali, bo portale te są chujowe.
Po co więc bywacie na nich?
Zgłoś
Avatar
J................e 2013-08-12, 11:16
Ale wy macie spine, jak wiadomo na każdym portalu tego typu będą kopie z innego. Mnie też to wkurwia ze coraz częściej pojawiają się tutaj tematy na poziomie gimbazy ale to ignoruje i przeglądam dalej aż trafie na coś cie mnie interesuje i wtedy dam zasłużone piwo...
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-08-12, 12:16
Ja tam nie wchodzę na kfejka, co więcej, nie mam zamiaru widzieć tamtego syfu tutaj. Wy-pier-da-laj.
Zgłoś
Avatar
sebbar1991 2013-08-12, 14:01 1
Nieosiągalny napisał/a:

Kolejny hit z kwejka... Brawo kurwa!



Wiesz.. ja nie wchodzę na kłejka i tego nie widziałem. A jak widać to jarasz się nim, bo sam zamieściłeś komentarz jako pierwszy i dziwne jest to, że wiesz iż to zabrane jest z kwejka.
Zgłoś
Avatar
lukasz1931 2013-08-12, 16:53
Nieosiągalny napisał/a:

Kolejny hit z kwejka... Brawo kurwa!



Ciekawe skąd wiesz, że jest to z kwejka. Czyżbyś przypadkiem na niego zaglądnął? A pisząc, że jest z kwejka mam wrażenie, że właśnie tam to zobaczyłeś, a wcale to nie tam ten tekst pojawił się jako pierwsze, więc to ktoś zajebał z innej strony na kwejk, więc mozliwe, że autor też wział to z innej strony.
Zgłoś
Avatar
Nieosiągalny 2013-08-12, 23:22
@2up
Widać po poziomie tego co napisał... prosze was, na serio jesteście tak ograniczeni że tego nie widzicie?
Zgłoś