18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
michalx57 2013-01-16, 23:07
Może byłoby wulgarnie, ale brakuje mi na końcu tekstu typu: "To se kurwa pograłem!".
Zgłoś
Avatar
t................n 2013-01-16, 23:09
"bardzo często slyszy się taki dialog- hej zagrajmy w sapera. ale ja nie potrafie grać w sapera..."
no kurwa, czy kiedyś słyszeliście/wymieniliście taki dialog w życiu...?
Zgłoś
Avatar
sawbur 2013-01-16, 23:12 8
KiKiZ napisał/a:

Mapa do sapera renderowana jest przy kliknięciu.



Raczej generowana.
Zgłoś
Avatar
boolkowski 2013-01-16, 23:25
To musi byc ten sam koles, co zmienial twarz "gloda" z reklamy danonkow w paincie. Ewoluowal chlop...... juz doszedl do sapera. Az strach pomyslec co bedzie dalej !
Zgłoś
Avatar
luke_power 2013-01-16, 23:32
A wiecie jak jest generowana mapa bomb? To nie jest mechanizm pseudolosowy, tylko opierający się na pobraniu "ziarenka" z tzw. Czasu Uniksa:) Czyli co 1ms mamy inną mapę
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2013-01-16, 23:47
Heh, aż zrobię grę: saperonline.com, w której po kliknięciu gdziekolwiek, zawsze będzie fail !
Zgłoś
Avatar
Thataway 2013-01-16, 23:54
Na kanale też druga część i inne:
youtube.com/user/Sajmbl
Zgłoś
Avatar
Bad-Motherfucker 2013-01-17, 1:37
Avenong napisał/a:

Słychać strzały!



Takie małe pytanko, zlewozmywak chyba nie ma klawiatury, więc co ty robisz przy klawiszach!? Sroga kara ci się należy
Zgłoś
Avatar
Gaunt 2013-01-17, 9:56
ja nigdy nie umiałem grać w sapera
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-01-17, 10:50 1
unimator napisał/a:

Nie rozumiem ludzi, którzy zamiast odpalić jakąś grę i samemu się pobawić to oglądają gówna pt. "Let's play". Kolegów nie mają, z którymi mogliby pogadać czy co?



Jeden let's play to można obejrzeć jak się chce zobaczyć grę, ale powiedz mi jakie debile oglądają całe serie z gier?
Zgłoś
Avatar
Gera 2013-01-17, 12:32
I cały plan w pizzzduuuu..
Zgłoś
Avatar
kawa-92 2013-01-17, 15:01
Tyle przegrać...
Zgłoś
Avatar
Baqunia 2013-01-17, 16:01
tomjun napisał/a:

"bardzo często slyszy się taki dialog- hej zagrajmy w sapera. ale ja nie potrafie grać w sapera..."
no kurwa, czy kiedyś słyszeliście/wymieniliście taki dialog w życiu...?



Uwielbiam tą grę, w wieku 11 lat zaczęłam w nią grać z moją siostrą. Nauczył nas podstaw mój wujek który był czyms w rodzaju matematycznego geniuszu. Robiłyśmy sobie turnieje i nie raz cały dzien potrafiłam siedzieć żeby pobić rekord siostry na expercie.
Teraz mam MAC OS i nie mam sapera, dlatego często jak dorwę sie do czyjegoś PC odpalam sapera i gram przy kimś. Wtedy zdaża mi sie słyszeć komenty typu: "wow. ale szybko grasz", ale "hej zagrajmy w sapera. ale ja nie potrafie grać w sapera..." jeszcze mi sie nie trafilo. Prędzej : "-umiesz tak? -nie" i się patrzą jakby sapera nie widzieli, bo normalnie by mi podpowiadali, ale nie nadążają
Zgłoś
Avatar
Kamienczyk 2013-01-17, 17:45
typ ma głos jak mój wykładowca od elektrotechnik
Zgłoś
Avatar
tofur 2013-01-17, 22:44
i to ma tyle piw? gratuluje sadisticu. transformacja została zakończona. wypierdalam stąd
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie