18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
elim Dzisiaj 18:33
hamulce w rowerze to są do małych prędkości, w takim przypadku z filmiku to jedyne wyjście wyhamować ile się da i położyć rower szurając trochę po asfalcie, a najlepiej wcześniej zwolnić jak się widzi tabliczkę ostrzegającą o robotach drogowych, a nie zapierdalać bo fajny świeży asfalt
Zgłoś
Avatar
Kaczor68 Dzisiaj 18:34 2
A wszystko przez to że nie miał dzwonka.
Zgłoś
Avatar
Sascha Dzisiaj 19:19 1
Wolno jeżdżą cipy i Janusze z obwisłym bebechem. Przyjebał, ale warto było 🚴
Zgłoś
Avatar
muły Dzisiaj 19:35
małpa-bez-banana napisał/a:

Coś mnie naszło i zaprojektowałem taką naklejkę.



Przestań marnować czas na głupoty.
Zgłoś
Avatar
ellsworth Dzisiaj 20:05
krz30ychu napisał/a:

Pedalarz na normalnej jezdni ma obowiązek trzymać się możliwie blisko prawej krawędzi. Gdyby się zastosował to może skończyło by się na wyjebaniu o prawidłowo postawiony płotek. Poza tym coś słabe ma chyba hamulce, wolałbym zaliczyć szlif, niż przyjebać w czołg na pełnej kurwie. Pocieszenie takie, że raczej nie uszkodził koparko-ładowarki. Nie ta kategoria wagowa.



Ty jesteś ślepy, czy głupi?
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 Dzisiaj 20:09
małpa-bez-banana napisał/a:

Coś mnie naszło i zaprojektowałem taką naklejkę.



Całkiem fajne. Mogli by rozdawać w chio chipsach.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Dzisiaj 20:19
ellsworth napisał/a:

Ty jesteś ślepy, czy głupi?



Pewnie głupi, może oświeć zatem, zamiast zaśmiecać temat nic nie wnoszącym komentem.
Chodzi Ci o manewr zawracania wykonany przez operatora?
Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła Dzisiaj 20:48
Jak by to dobrze wykorzystać! I można by nim drogę utwardzić! Jaj za czasów rzymskich!
Zgłoś
Avatar
tomeekcz Dzisiaj 21:15
krz30ychu napisał/a:

Pedalarz na normalnej jezdni ma obowiązek trzymać się możliwie blisko prawej krawędzi. Gdyby się zastosował to może skończyło by się na wyjebaniu o prawidłowo postawiony płotek. Poza tym coś słabe ma chyba hamulce, wolałbym zaliczyć szlif, niż przyjebać w czołg na pełnej kurwie. Pocieszenie takie, że raczej nie uszkodził koparko-ładowarki. Nie ta kategoria wagowa.



każdy pojazd ma się trzymać prawej strony kierowniku.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 50 minut temu
tomeekcz napisał/a:

każdy pojazd ma się trzymać prawej strony kierowniku.



Oczywiście, że każdy pojazd, ale mówimy o rowerzyście szczególnie zobowiązanym do trzymania się wręcz krawężnika. Stąd moje określenie "krawędzi" zamiast "strony". Ten typek na filmie zapierdala środkiem jezdni, a nawet przyjmując, że widzi roboty i omija...no to wgl praktycznie nie hamuje, omija na pełnej piździe pewny swego. Ja często latem/wiosną jeżdżę rowerem, bo lubię, ale rozumiem, że jako pedalarz mogę być mniej widoczny dla innych uczestników ruchu. Tym bardziej tych w gabarycie. Widzę traktor przed sobą, to maksymalnie zwalniam i orientuję się w sytuacji, bo nie wiem czy typ mnie widzi czy nie. No, ale gdyby wszyscy tak kombinowali, mniej materiału byłoby na sadolu. Jakiś rok temu na trasie, którą jeżdżę ciągnik wciągnął (hehe nomen omen) ukrainkę pod koło, bo jechała sobie rowerkiem na wyjebaju ze słuchawkami w uszach, nawet nie wiedziała co się zbliża. No pojebani panie kierowniku, pojebani.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 49 minut temu
krz30ychu napisał/a:

Pedalarz na normalnej jezdni ma obowiązek trzymać się możliwie blisko prawej krawędzi.


Gówno prawda. Może w Polsce. Jeśli to jest USA to tam takiej zasady nie ma i w wielu stanach rowerzysta jest jak auto i może zajmować dowolną część swojego pasa. Zakładam że w innych krajach może być podobnie.

Nie żebym go bronił czy coś bo to pedalarz, ale ignorancja bije z Twojego komentarza i zachowujesz się jakby poza Polską nic innego nie istniało a to ewidentnie nie jest film z Polski.
Zgłoś
Avatar
staj 43 minuty temu
Miód na moje oczy
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 41 minut temu
Ork.Fajny napisał/a:

Gówno prawda. Może w Polsce. Jeśli to jest USA to tam takiej zasady nie ma i w wielu stanach rowerzysta jest jak auto i może zajmować dowolną część swojego pasa. Zakładam że w innych krajach może być podobnie.
Nie żebym go bronił czy coś bo to pedalarz, ale ignorancja bije z Twojego komentarza i zachowujesz się jakby poza Polską nic innego nie istniało a to ewidentnie nie jest film z Polski.


Przytoczyłeś tylko część komentarza, a w całości odnosił się do zapierdalania środkiem jezdni na pewniaka i zignorowania potencjalnego zagrożenia. Roboty drogowe oznakowane, widzę roboty -> zwalniam i orientuję się w sytuacji. Bez względu na szerokość geograficzną. Ale masz rację, przepisy bywają różne, choć przepisy nie zastąpią nam wyobraźni.
Zgłoś
Avatar
szefooo 36 minut temu
Pierdolicie wszyscy jak potłuczeni że miał z prawej strony jechać gdzie nie było po prawej stronie koparki miejsca, że miał hamować, hamował że tamto sramto. Jarzycie michy a tu wina jest ewidętna i do tego dowody są jak na talerzu. Mam tylko nadzieję że koparkowy dostał rachunek za naprawę roweru a tak potrafi się zamknąc w 40 lub 50 tys zł. Ale co wy o tym możecie wiedzieć jak wasz budżet sie kończy na 30zł kieszonkowego.
Zgłoś