18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Yolanda 2023-07-08, 9:58
Dzięki szambowozie, gówno mu się stało.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-08, 11:07
Kitajec jeszcze żyje, ale kierowca gównowozu już niesie padlinę do rowu
Zgłoś
Avatar
H................y 2023-07-08, 12:05 7
To, że gość jeszcze żyje nie oznacza, że w ciągu kilku minut nie umrze. Parę organów mu pewnie wylało do wewnątrz, nie mówiąc już o zgruchotanych kościach czy żebrach. Dodatkowo kierowca robi mu jeszcze większą krzywdę podnosząc go z drogi (przy uszkodzeniu kręgosłupa takie podniesienie może być tragiczne w skutkach).
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-07-08, 12:38 1
Psud napisał/a:

Hahaha "kurwa, no wstawaj, nic Ci nie jest, nie przejechałem tak mocno, no już, hop, biegaj, no BIEGAJ KURWA" xD Zawsze mnie to rozczula jak robią z nich naleśniki, a potem szarpią tymi zluzowanymi galaretkami na prawo i lewo że niby nic mu nie jest i tylko udaje xD



Po samej ciężarówce widać, że to jakiś kraj dziesiątego świata, gównostan typu indie. Tam IQ oficjalnie oscyluje ok 80, ale myślisz, że przy badaniach uwzględnili to gówno ze slumsów i z wioch, gdzie w cztery ciągniki ciągną jedną przeładowaną 30 razy przyczepę? Podejrzewam, że badanie było robione w większych miastach w czystych dzielnicach, ale gdyby rzetelnie zbadać IQ w tych gównostanach, to by nie odbiegało wiele od krajów Afrykańskich.
Zgłoś
Avatar
andrew31 2023-07-08, 13:22
Może zaniósł na bok, położył i pojechał żeby inny go nie rozjechał "na śmierć". A tak na serio pedalarz wbiegł prosto w martwą strefę i trafił pod koła czego się spodziewał?
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2023-07-08, 20:04
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Po samej ciężarówce widać, że to jakiś kraj dziesiątego świata, gównostan typu indie. Tam IQ oficjalnie oscyluje ok 80, ale myślisz, że przy badaniach uwzględnili to gówno ze slumsów i z wioch, gdzie w cztery ciągniki ciągną jedną przeładowaną 30 razy przyczepę? Podejrzewam, że badanie było robione w większych miastach w czystych dzielnicach, ale gdyby rzetelnie zbadać IQ w tych gównostanach, to by nie odbiegało wiele od krajów Afrykańskich.



Ciężarówka raczej wskazuje, że mamy na filmiku Białoruś, Ukrainę lub Rosję. Na Białorusi widziałem mnóstwo podobnych aut.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-07-08, 20:31
Ewidentnie spóźniona samoaborcja
Zgłoś
Avatar
LordBolonko 2023-07-08, 22:12
Myślałem że będą go od roweru sitkiem oddzielać
Zgłoś