18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Pedo
~Sunday • 2024-06-27, 15:22

Przyszedł na spotkanie z 12-letnim chłopcem.
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-06-27, 17:22 4
Czy każdy pedofil wygląda jak niedorozwinięty przegryw? Nie. Ci "łowcy" wyłapują tylko takich imbecyli, bo sami nie mają wystarczającej siły sprawczej.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-27, 17:32
Czarne pały im w dupę za te buty. I teraz bardziej mają przejebane niż ten typ ..... A wystarczało z nim pogadać że jak jeszcze raz taka akcja będzie to cię dojedziemy bo widać że tym nie za bardzo kontaktuje z światem
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-27, 17:37 3
Baronessa napisał/a:


Ja bym chciał zobaczyć, jak takie "cwaniaki" z Polski dojeżdżają np. Mase, czyMiśka, albo Słowika, którzy są teraz na wolności, a którzy w przeszłości naprawdę dużo krzywdy fizycznej i finansowej wyrządzili ludziom w 90-tych latach... Dlaczego pizdo jedna z drugą ich nie dorwiecie i nie ukaracie, co? Tfu, jebał was pies...


Słowik to dzisiaj leszczyk, suchoklates za którym nikt nie stoi. Masa boi się przejechać na czerwonym, bo czeka na wyrok. Misiek został jutuberem i coś tam pierdoli. To pozerzy.

Jedynie Lelek był naprawdę złym człowiekiem, odbędnił 15 lat do dnia, ale jak mu zaczęli wykopywać trupy pod Węglińcem, to dał se spokój i się odpalił.
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2024-06-27, 17:47 2
dobra wszystko fajnie ale czy oni są świadomoi że samosąd jest karalny tym bardziej kopiąc typa po głowie moga zabić go zrobić zniego roślinę czy warto pujść do pierdla za takiego gnidę i jeszcze samemu sobie zaszkodzić bo chłopakom spodobało sie polowanie na pedofili i fikcyjne dzieci i zamiast oddać go wręce policji sami wymierzają karę i potem spedzić 25 lat za kratami jak nie wiecej bo to stany gratulaje mózgów no chyba że robią tutorial jak zlapac pedofila i zabic go a potem samemu stać się bandyta i trafić do pierdla
Zgłoś
Avatar
phrontch 2024-06-27, 18:07 2
dalej się podniecajcie takimi tematami, a lista Epsteina pozostaje utajniona
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2024-06-27, 18:10 4
Baronessa napisał/a:

Przecie to żadni łowcy pedofili... Zwykłe ścierwo znęcające się nad upośledzonym typem... Mam nadzieję, że dojadą tego typa i ktoś mu takiego samego kopa na ryj wypierdoli. Do gazu wszystkich z filmika, łącznie ze ścierwem nagrywającym...
Jak widać z zachodu do nas przyszła ta moda na znęcanie się nad upośledzonymi umysłowo ludźmi.
Ja bym chciał zobaczyć, jak takie "cwaniaki" z Polski dojeżdżają np. Mase, czyMiśka, albo Słowika, którzy są teraz na wolności, a którzy w przeszłości naprawdę dużo krzywdy fizycznej i finansowej wyrządzili ludziom w 90-tych latach... Dlaczego pizdo jedna z drugą ich nie dorwiecie i nie ukaracie, co? Tfu, jebał was pies...



Co też ci tak mordę obili nieudaczniku?
Zgłoś
Avatar
maja23015 2024-06-27, 18:25
He he takiej lepy na mordę się nie spodziewał 😅
Zgłoś
Avatar
feniks_01 2024-06-27, 18:58 3
radzyniak napisał/a:

U mnie złapali jednego i oczywiście był to wioskowy przygłup i alkoholik. A tu to ci łowcy mogli się wjebać na odszkodowanie za takie pobicie.



Pedo dostanie zawiasy albo nic a oni zawiasy + placenie odszkodowania. Dzwonic po psy a nie bic...
Zgłoś
Avatar
AnalnyDewastator2115 2024-06-27, 19:37
Devorious napisał/a:

bo ecpu polska sami powinni siedzieć w więzieniu, rozumiesz, że to co oni robią to nielegalne?



Czemu nielegalne?
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2024-06-28, 6:21 2
Baronessa napisał/a:

Przecie to żadni łowcy pedofili... Zwykłe ścierwo znęcające się nad upośledzonym typem... Mam nadzieję, że dojadą tego typa i ktoś mu takiego samego kopa na ryj wypierdoli. Do gazu wszystkich z filmika, łącznie ze ścierwem nagrywającym...
Jak widać z zachodu do nas przyszła ta moda na znęcanie się nad upośledzonymi umysłowo ludźmi.
Ja bym chciał zobaczyć, jak takie "cwaniaki" z Polski dojeżdżają np. Mase, czyMiśka, albo Słowika, którzy są teraz na wolności, a którzy w przeszłości naprawdę dużo krzywdy fizycznej i finansowej wyrządzili ludziom w 90-tych latach... Dlaczego pizdo jedna z drugą ich nie dorwiecie i nie ukaracie, co? Tfu, jebał was pies...



W sumie możnabyło się spodziewać, że banda stulejarzy z sadola będzie popierać pedofilię. Psychiczny, czy nie; jeśli robi komuś krzywdę to zasługuje na karę.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-06-28, 8:46
paragon0 napisał/a:

Czy każdy pedofil wygląda jak niedorozwinięty przegryw? Nie. Ci "łowcy" wyłapują tylko takich imbecyli, bo sami nie mają wystarczającej siły sprawczej.



Najwięksi pedofile siedzą na parafiach i najwyższych stołkach.
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-06-28, 9:40 3
Baronessa napisał/a:

Przecie to żadni łowcy pedofili... Zwykłe ścierwo znęcające się nad upośledzonym typem... Mam nadzieję, że dojadą tego typa i ktoś mu takiego samego kopa na ryj wypierdoli. Do gazu wszystkich z filmika, łącznie ze ścierwem nagrywającym...
Jak widać z zachodu do nas przyszła ta moda na znęcanie się nad upośledzonymi umysłowo ludźmi.
Ja bym chciał zobaczyć, jak takie "cwaniaki" z Polski dojeżdżają np. Mase, czyMiśka, albo Słowika, którzy są teraz na wolności, a którzy w przeszłości naprawdę dużo krzywdy fizycznej i finansowej wyrządzili ludziom w 90-tych latach... Dlaczego pizdo jedna z drugą ich nie dorwiecie i nie ukaracie, co? Tfu, jebał was pies...



Co ma piernik do wiatraka? Jesli na pewno to byl pedofil to chuj mnie obchodzi ze uposledzony i powinni na niego jeszcze opone zarzucic i odpalic
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-06-28, 12:21
Kurwy do gazu, na chuj to komu potrzebne w społeczeństwie? Od tego jest ... Nie no przesadziłem. Policja jest od dawania mandatów.
Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-06-28, 12:44
Opony brakuje.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-28, 14:05
Mamy takie polskie, ECPU. Cwaniaków jebanych którzy wyszukują i pastwią się nad niedojebami. Zamiast po prostu zgłosić na psy to pastwią się i robią na tym fejm. Mam nadzieję, że kiedyś trafią na desperata.
Zgłoś