18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Niepodważalny dowód na to, że nie powinno ich się leczyć ani resocjalizować, tylko na miejscu rozstrzeliwać.
Cytat:

Najpierw zaproponował trzem bawiącym się w piaskownicy ośmiolatkom "sesję fotograficzną". Potem groził, że "skrzywdzi ich rodziców". W końcu udało mu się uprowadzić jedną z dziewczynek i zrobić jej kilka fotografii. Gdy dziecko wróciło do domu powiedziało o wszystkim rodzicom. Po intensywnych poszukiwaniach 47-letni pedofil został zatrzymany przez policję. Jak się okazuje, mężczyzna przez 19 lat przebywał w więzieniu, z którego niedawno wyszedł - dowiedział się Onet.

Do zdarzenia doszło 8 maja, około godz. 15 w Nowej Hucie. Trzy 8-letnie dziewczynki bawiły się w osiedlowej piaskownicy. W pewnym momencie do dzieci podszedł nieznany mężczyzna. Powiedział dziewczynkom, że jest fotografem i chciałby zrobić im zdjęcia. Jedna z dziewczynek nie zgodziła się od razu, natomiast dwie były niezdecydowane. Wtedy mężczyzna postraszył je, mówiąc, że zrobi krzywdę ich rodzicom, a one trafią do domu dziecka.

Ponieważ sesja miała odbyć się w jakimś pomieszczeniu, dwie dziewczynki zgodziły się wsiąść z obcym do jego samochodu. Mężczyzna przywiózł je w okolice jednego z krakowskich szpitali. W trakcie podróży jedna z dziewczynek odmówiła udziału w sesji. Do toalety szpitalnej mężczyzna poszedł więc tylko z jedną z 8-latek.

Po "sesji fotograficznej" sprawca odwiózł dziecko w rejon jej osiedla i odjechał. 8-latka wróciła do domu i opowiedziała o wszystkim rodzicom, którzy natychmiast powiadomili policję.

Rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania pedofila. W wyniku intensywnych działań 15 maja zatrzymano 47-letniego mężczyznę – mieszkańca Nowej Huty. W jego telefonie komórkowym znaleziono zdjęcia zrobione 8-latce. 47-latek był wielokrotnie notowany i karany już w przeszłości za podobne przestępstwa. W czerwcu 2011 roku opuścił zakład karny po 19 latach spędzonych za kratkami m.in. za pedofilię.

Wczoraj sprawca usłyszał zarzuty doprowadzenia do innej czynności seksualnej dziecka (do 12 lat) a także utrwalania i przechowywania treści pedofilskich (do 10 lat). Decyzją Sądu na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków Nowa Huta został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policja prowadzi dalej czynności wspólnie z prokuraturą, by ustalić, czy podobnych przypadków – a niezgłoszonych organom ścigania – było więcej.


wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/krakow-chcial-zrobic-sesje-osmiol...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-18, 16:14
Z takimi to powinno się robić to co w Symetrii, a sprawców uniewinniać albo udawać, że się nic nie stało.
Zgłoś
Avatar
mar3k 2012-05-18, 16:19
zawsze byłem za tym, żeby takich brzeszczotem po jajcach... tak na start.
Zgłoś
Avatar
p................7 2012-05-18, 18:17 2
Pedofilia jest jednym z najbardziej szkodliwych i odrażających przestępstw. Uważam że powinna być karana surowiej i skuteczniej niż ma to miejsce teraz.

Nie zmienia to faktu że publiczna nagonka na pedofili to po prostu szukanie ujścia dla nienawiści, którą statystyczny Kowalski czy Smith nosi w sobie. Wygodniej znaleźć kogoś na kogo można wylać swoją gorycz bez konsekwencji niż popracować nad tym żeby samemu stać się lepszym. Albo fiknąć do równego sobie lub silniejszego. Ten mechanizm dawno zbadano w więzieniach - im niżej na drabinie społecznej się czujesz tym bardziej intensywnie szukasz kogoś kogo możesz uznać za gorszego od siebie, zgnoić i poczuć się lepszym.
Zgłoś
Avatar
Siekana 2012-05-18, 18:30
o_O jak on wyszedł z paki w ogóle? coś się chłopaki opierdalają w więzieniach ostatnio...
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-05-18, 23:08
Moje zdanie jest jedno - pedofil to pochodna pedała który nie może znależć sobie partnera. Jednych i drugich należy leczyć prątem lub strą amunicją.
Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2012-05-19, 3:49
Pedofil ledwo wyszedł z więzienia i zaatakował Temat wygodny dla mediów ludzi itp
Niepodważalny dowód na to, że nie powinno ich się leczyć ani resocjalizować, tylko na miejscu rozstrzeliwać. Tak samo powinno się rozstrzeliwać zoofil nekrofil rzygofili gównofili homoseksualistów i całe mnóstwo inny dewiantów bo jak dla mnie normalne jest że Mężczyzna uprawia sex z kobietą On ma na penisie prezerwatywę ona ma w pochwie prezerwatywę dopochwową do puki się razem czyli On i Ona nie zastanowią nad sensem posiadania dzieci ( według mnie całkowicie bezsensu ) Wiem większość mnie pewnie zajebie za ten post ale zastanówcie się na tym skąd to się wzięło że człowiek chce uprawiać seks z zwierzętami zwłokami i tym podobne czyja to jest wina że jest popyt na seks z bachorami zwierzakami zwłokami itp według mnie w ludziach jest wina
Zgłoś