18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
pitteroo 2019-06-05, 7:39 2
He chłopaki powyżej o to chodzi żeby ludziki się żarły a życie toczy się dalej. Teraz moda na jebanie kleru więc płyńmy z nurtem
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-05, 8:17 2
pitteroo napisał/a:

He chłopaki powyżej o to chodzi żeby ludziki się żarły a życie toczy się dalej. Teraz moda na jebanie kleru więc płyńmy z nurtem



Dokladnie tłuszcza sie żre a reszta bije kapitał polityczny i kasiorę w dupie majac ofiary.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-06-05, 10:09 2
Zgłoś
Avatar
Liton 2019-06-05, 12:07 1
pitteroo napisał/a:

He chłopaki powyżej o to chodzi żeby ludziki się żarły a życie toczy się dalej. Teraz moda na jebanie kleru więc płyńmy z nurtem



Uwierz lub nie, ale ja sobie ciągnę wała z tego jak tamten się spina by mnie obrazić, kiedy mam w dupie te jego wypociny, bo zwyczajnie są całkowicie nietrafione.
Zgłoś
Avatar
romozomo 2019-06-06, 7:13 3
Księża stanowią jedynie 1,5 % odsetek wśród pedofilii.
Źródło:
Katolicka Agencja Informacyjna powołując się na dane episkopatu które to dane zbierał między innymi Głódź.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2019-06-08, 13:37 1
romozomo napisał/a:

Księża stanowią jedynie 1,5 % odsetek wśród pedofilii.
Źródło:
Katolicka Agencja Informacyjna powołując się na dane episkopatu które to dane zbierał między innymi Głódź.



Dla porównania, w środowiskach tęczowych pederastów odsetek ten wynosi ponad 80%
Zgłoś
Avatar
s................s 2019-06-08, 16:30 1
Jack Daniel's napisał/a:

Dla porównania, w środowiskach tęczowych pederastów odsetek ten wynosi ponad 80%



Ta... Na pewno.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-06-08, 17:10 2
Jack Daniel's napisał/a:

Dla porównania, w środowiskach tęczowych pederastów odsetek ten wynosi ponad 80%


Może zamiast typowo po katoslku odwracać kota ogonem, podasz dane statystyczne? Obiektywne proszę. Nie żebym bronił LGBT, bo się nimi brzydzę, ale jeszcze bardziej brzydzę się zakłamaniem i pierdoleniem głupot.
Zgłoś