18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
czasami gdy oglądam film, zadaję sobie pytanie... czy to normalne???
Pedofilia ponoć jest zakazana ale oglądając niektóre filmy zastanawiam się komu??
zacznę od filmu szwedzkiego....
jak wskoczy na główną, dodam filmy z Polski, niemiec, usa itd...
...tzn, nie wiem, czy to podbiega pod pedofilie... ?


....


`filmy z jutube.
Zgłoś
Avatar
ANDRZEJ698 2014-04-07, 13:11
podajcie tytul tego filmu francuskiego
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-04-07, 13:43 2
Film z głównego posta to: Svenska Kids / Kid Svensk.
Film z komentarza znajdziesz na youtube pod tytułem: Schneeschmelze

Linki w spojlerze:
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
baciok1488 2014-04-07, 14:04
I gdzie te filmy?
Zgłoś
Avatar
Nihil 2014-04-07, 17:25
To ja się już nie dziwię, skąd takie zapędy za granicą są ;>

PS. Ten kto fapie ten trynkeiwicz
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-04-07, 17:26 2
Ta laska z tego francuskiego filmu urodziła się w 1985r film jest z 2009r czyli w chwili kiedy grała rzekomą 14-latkę miała na karki 24 lata - i cały czar prysł
Zgłoś
Avatar
LaTos 2014-04-07, 17:50
EdmundKemper napisał/a:



Pojebało mi się i zamiast Cię zacytować to dałem Ci piwo.
bloodwar ma rację. W dniu 18 urodzin możesz wziąć udział w wyborach, więc dzień piętnastych urodzin wyznacza właśnie ten wiek dozwolony wskazany w Art.200 KK.



Tak, ale dzień 18 urodzin jest 18. rocznicą urodzin, co oznacza, że przeżyłeś już pełne 18 lat. Bloodwar napisał, że kiedy rozpoczynasz 15. rok życia, to masz skończone 15 lat ( problem w tym, że 15. rok życia rozpoczynasz dzień po 14 urodzinach - masz wtedy 14 lat ukończone, a leci Ci 15.) Chłop zawarł tam też zdanie prawdziwe, ale opisał to tak, że bania mała.
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2014-04-07, 18:57 1
....tak wrzuciłem ten urywek filmu, chciałem ilu napaleńców będzie chciało dalsze części....
JARA was to???
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-04-07, 21:40
LaTos napisał/a:



Tak, ale dzień 18 urodzin jest 18. rocznicą urodzin, co oznacza, że przeżyłeś już pełne 18 lat. Bloodwar napisał, że kiedy rozpoczynasz 15. rok życia, to masz skończone 15 lat ( problem w tym, że 15. rok życia rozpoczynasz dzień po 14 urodzinach - masz wtedy 14 lat ukończone, a leci Ci 15.) Chłop zawarł tam też zdanie prawdziwe, ale opisał to tak, że bania mała.



No można go źle zrozumieć, ale napisał dobrze
Zgłoś
Avatar
marinis 2016-09-13, 18:47
Mam ważne pytanie.
Dlaczego internauci i nie tylko internauci nie wiedzą co to pedofilia i jakie kryteria muszą być spełnione, żeby dany film/zdjęcie/zachowanie określić w taki sposób?

Przykładowo można założyć, że wszelkie filmy z nagimi dziećmi dostępne na youtube to nie jest pedofilia.
Po pierwsze dlatego, że to tylko filmy (gra aktorska), a po drugie sama nagość dziecka to nie pedofilia.
Czyli wszelkie filmy medyczne z dziećmi to również nie pedofilia.

Natomiast pedofilią jest wykorzystywanie seksualne dzieci. Nie należy z tym mylić samej nagości.
michallodz napisał/a:

Ta laska z tego francuskiego filmu urodziła się w 1985r film jest z 2009r czyli w chwili kiedy grała rzekomą 14-latkę miała na karki 24 lata - i cały czar prysł


Nie koleś. Pomyliły ci się aktorki.
Ona nie była tą 24 latką.
Zgłoś