18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nowynick 2023-04-05, 19:57 2
kocur napisał/a:

Ja bym im pomógł kurwa. Do tego chętnie bym podpalał kościoły i każdemu księdzu zasadził w dupsko największą świece w jego dupsko. Później stare dobra kamieniowanie, bądź ukrzyżowanie jak w tego co wierzą, akrobatę na krzyżyku. Kurwa rozmarzyłem się.



Jak ktoś nie wierzy to ma po prostu wyjebane.

Ty masz skrajny pogląd anykatolicki, niby też spoko. Załóżmy że robisz udany pogrom, Polska wolna od katoli, Ty w pierdlu i patrzysz jak starsi potrzebują religii więc trafiają do protestantów, muzułmanów, żydów... Rząd dbając o słupki przemienia kościoły w meczety i synagogi. Morawiecki śpiewa sallam alejkum, Macierewicz allah akbar... Brawo, świat stał się lepszy...
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-04-05, 21:22
Jak dla mnie to oni mogą się pozabijać wzajemnie
Zgłoś
Avatar
F................a 2023-04-05, 22:21
Jebani Naziści
Zgłoś
Avatar
trebor2709 2023-04-06, 12:53
nowynick napisał/a:

Jakby niemcy dalej nas okupowali i luteranie wpadali by do naszych kościołów tłuc emerytki to dalej byście się tak cieszyli?
Chociaż nasze katolickie emerytki to wiadomo na kogo głosują to może i wpierdol dla oprzytomnienia by się przydał?



Chyba Tobie i to taki porządny za lewactwo we krwi.tęczowy chuju.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-04-06, 15:56
Duże piwo dla pejsatych. Wszystkie religie mordują, ale tylko "religia pokoju" ma mordowanie niewiernych jako podstawowy element wiary i obowiązek wszystkich wierzących. Dlatego Islam jest nie do pogodzenia z cywilizacją.

A akurat meczet Al-Aqsa to wielkie "fuck you" skierowane w stronę żydów, postawiony na miejscu swiątyni Salomona przez szmatogłowych aby pokazać żydom kto tu rządzi. Patrzcie tylko ile w Biblii (Starym Testamencie) i Talmudzie jest odniesień to tejże właśnie światyni. To coś jakby zburzyć Kaabę w Mekce i zbudować tam fabrykę gówna.
Zgłoś
Avatar
Adae 2023-04-06, 16:39
nowynick napisał/a:

Jakby niemcy dalej nas okupowali i luteranie wpadali by do naszych kościołów tłuc emerytki to dalej byście się tak cieszyli?
Chociaż nasze katolickie emerytki to wiadomo na kogo głosują to może i wpierdol dla oprzytomnienia by się przydał?



Twoja babke szwab po mordzie kutasem napierdalal i jakos nie oprzytomniala.
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-04-07, 17:28 1
nowynick napisał/a:

Jak ktoś nie wierzy to ma po prostu wyjebane.
Ty masz skrajny pogląd anykatolicki, niby też spoko. Załóżmy że robisz udany pogrom, Polska wolna od katoli, Ty w pierdlu i patrzysz jak starsi potrzebują religii więc trafiają do protestantów, muzułmanów, żydów... Rząd dbając o słupki przemienia kościoły w meczety i synagogi. Morawiecki śpiewa sallam alejkum, Macierewicz allah akbar... Brawo, świat stał się lepszy...



A bez debilizmów religijnych się nie da?
Zgłoś