18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Agoreth 2022-04-08, 4:30
Juzwa napisał/a:

Nie bardzo mogą Cię wziąć ochroniarze na rewizję osobistą. Mogą zastosować tzw. zatrzymanie obywatelskie i powiadomić policję, a policja musi mieś UZASADNIONE podejrzenie do dokonania rewizji osobistej bez nakazu prokuratora.



Co Ty za farmazony pierdolisz? "A policja musi mieć uzasadnione podejrzenie" - Powiedzą Tobie, że w okolicy kręci się ktoś podejrzany i tyle z Ciebie będzie. Procedury potrzebne do rewizji osobistej załatwia się praktycznie jednym telefonem.

Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-04-08, 8:38
Agoreth napisał/a:

Co Ty za farmazony pierdolisz? "A policja musi mieć uzasadnione podejrzenie" - Powiedzą Tobie, że w okolicy kręci się ktoś podejrzany i tyle z Ciebie będzie. Procedury potrzebne do rewizji osobistej załatwia się praktycznie jednym telefonem.



Jak sam napisałeś " Procedury potrzebne do rewizji osobistej załatwia się praktycznie jednym telefonem" Nawet policja MUSI mieć uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa. Inaczej mają chuja do gadania. To nie te czasy, gdy twój stary ZOMO-wiec przystawił komuś giwerę do klaty i kazał się rozbierać. Więc to ty pierdolisz farmazony chłopczyku. Nie wiem zresztą czy "chłopczyku", chuj wie co ty tam masz w gaciach.
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2022-04-08, 8:45
Juzwa napisał/a:

Jak sam napisałeś " Procedury potrzebne do rewizji osobistej załatwia się praktycznie jednym telefonem" Nawet policja MUSI mieć uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa. Inaczej mają chuja do gadania. Więc to ty pierdolisz farmazony chłopczyku. Nie wiem zresztą czy "chłopczyku", chuj wie co ty tam masz w gaciach.



Nie zrozumiałeś mnie
Co za debil...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-04-08, 20:17
Agoreth napisał/a:

Co za debil...



Dobrze, że się podpisałeś.
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2022-04-08, 21:31
Juzwa napisał/a:

Dobrze, że się podpisałeś.



Naucz się czytać ze zrozumieniem idioto, a dopiero później przemyśl, czy serio chcesz rzucać populistycznymi frazesami. Nara.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-04-08, 21:52
@up. Jak miło poznać kogoś, kto jest odrobinę mądrzejszy od jamochłona. Zdenerwowałeś się? Potargaj mokry papier, albo rozpędź się i puknij łbem w ścianę.
Zgłoś
Avatar
labrador1 2022-04-12, 13:20
Kałdi napisał/a:

Jak ktoś mógł dopuścić aby opuścili pole bawełny... Przecież to czarne gówno nic innego nie potrafi



Bo okradali pola bawełny to ich wyjebali bo za duże straty mieli. xD
Zgłoś