18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Petarda własnej roboty
Krówka • 2013-01-01, 12:40
MATERIAŁ WŁASNY

Petarda odpalona 3 lata temu ( miałem wtedy 16 lat ), film wrzucony na YT 2 lata temu.
Ma jebnięcie



Napewno nie było
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-01-01, 20:33
@brapol
chuja tam. nikogo nie rozerwało a u talibów nikt w tiko nie montuje nadwrażliwego alarmu, wyłby aż do rozładowania baterii:)
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-01-01, 20:33
Pył aluminiowy + nadmanganian potasu to mocne kurewstwo. Na wolnej przestrzeni pali się białym, w chuj jasnym, oślepiającym płomieniem. Ale zamknięte w szczelnym opakowaniu rozwala równo. Jak ktoś ma ok. 5 dyszek na zabawę, to sobie może nawet 0.7-1kg bombę zrobić. Nie wiem jaki byłby tego efekt, ale 8g zrobiło w zmarzniętej ziemi dziurę wielkości pięści, co niewiele petard jest w stanie zrobić pomimo większej ilości prochu.

Tylko to już podchodzi chyba pod paragraf (materiały wybuchowe, bomby itp.)
Zgłoś
Avatar
diaboliq 2013-01-01, 20:52
widzę że myślenie boli.... nadmanganian + aluminium doklejone do petardy ??? gówno nie samoróbka.... a i trzeba uważać gdzie się puszcza petardy!
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-01-02, 10:02
@ABG

Fakt, też na tego sylwka miałem FP3 od Gaoo, ma jebnięcie i jest flara zielona/czerwona na początku, wygląda identycznie, więc ciężko powiedzieć czy samoróbka ;]
Zgłoś
Avatar
Krówka 2013-01-02, 14:12
Nie będe się z Wami kłócić, bo widze wszyscy znawcy pirotechniki...
Podpaliłem fioletową i to ona ma taki rozbłysk ale sama tak nie jebnie... nie pamiętam dokładnie jak to robiłem, wiem że był potrzebny manganian... Kumpel skleił reszte, ale nie miał odwagi zapalić

Wielcy znawcy jebani kurwa
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-01-02, 22:24
SadystycznyRoman napisał/a:

Jak materiał własny to chociaż powiedz jakie szkody i czy przypał był



japierdole, przypał za odpalenie petardy hahahahahhaha hahahhahahahhahaha widzę, że mama pozwala ci opiewać w hardkorze jak nic.
Zgłoś