18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Pewne przemyślenia...
matt2106 • 2010-11-27, 13:51
Masz manię wielkości, mimo niskiego wzrostu?
Masz aspiracje na bycie wodzem formatu Piłsudskiego, i porywać ludy jak Hitler?
Twój brat miał żonę, a twoim partnerem seksualnym jest tylko twój pupil, który ledwo cię zadowala?
Przegrałeś krajowy plebiscyt o parę punktów, mimo rzeszy pojebów sterowanych "radiowo" z wypranymi mózgami, lub też bez nich, którzy oddaliby za ciebie życie i głos?
Wkurwiasz się na cały świat o byle gówno?
Zajebali ci (w) krzyż?

Załóż własny burdel, wypierdol parę kurew i zbesztaj je, gdy założą swój, nazywając ich zdrajcami. Pociśnij po swoich dawnych kumplach jako wyraz podziękowania za dawne poświęcenia. Na efekty czekaj do następnych wyborów.

Peace!
Zgłoś
Avatar
U................a 2010-12-02, 18:51
"pewne przemyślenia" warto czasem zostawić tylko dla siebie.
Zgłoś
Avatar
IdzPanWChooj 2010-12-02, 22:20
Haha, czekam aż administracja dopisze te swoje ''To nie jest portal polityczny'' tak jak przy postach z kawalami o tusku... Nie jestem pr0 PiSSowski, po prostu jestem nie ruszony przez telewizyjna propagande, tak jak ci ktorzy ogladaja tv i mysla ze wiedza wszystko o polityce a to pro-rzadowe gowno. Wszyscy sa tak samo pojebani i ich wszystkich tak samo nienawidze, a jak cenzurowac to po calosci, najlepiej od razu wypierdolic, bo ni w chuj to smieszne ani sadystyczne :|

@Hairy_chest twoja rodzina jest patologiczna...
Zgłoś