18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kapitan biznes usadowił sie przed dobrze prosperującym salonem sprzedaży samochodów. "OMG, poor guy, let's give him some money..." powiedziało wielu...



Zarabiał bo był bardzo przekonywujący... aż w końcu...

ukryta treść


No i musiał zmienić miejsce "pracy"... Skurwiel.

*Wymagany ENG
Zgłoś
Avatar
w................y 2018-10-23, 0:27 1
sanctusdiavolos napisał/a:



Przejebane. Pozostaje ci usunąć konto, albo coś... Nie bądź częścią tego zbrodniczego, niesprawiedliwego systemu.

[Darmowa infolinia]

sprawdzmy czy regula sie potwierdzi, debil jestes.
Zgłoś
Avatar
urteusz 2018-10-23, 0:56
~Velture: Wystarczy, ze wynajmuje mieszkanie, i nie ma zadnych rachunkow na siebie i mu chuja zrobia
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-23, 8:46
wujekslepy napisał/a:

a to ciekawe, ten sobie nazywa innych debilami i nic, ja napisze ze ktos inny to debil to dostaje warna. rowni i rowniejsi


A za co niby kurwa dostałem 4 punkty karne?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-10-23, 8:48 2


za żebranie o naklejki z biedronki
Zgłoś
Avatar
martinkane 2018-10-23, 8:56
wujekslepy napisał/a:

a to ciekawe, ten sobie nazywa innych debilami i nic, ja napisze ze ktos inny to debil to dostaje warna. rowni i rowniejsi


Nie przejmuj się tą czosnkową szumowiną on ma względy u admina bo dodaje sporo swoich filmików jak przyjmuje klocki na ryja.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2018-10-23, 10:04
Na Discovery był kiedyś program o takim biedaku tylko w Kalifornii. Koleś żebrał codziennie na ulicy, tylko niedaleko osiedla bogaczy, gwiazd na takiej drodze na której często przejeżdżali bogacze. Nie golił się specjalnie i ubierał łachmany.
Nie podzielił się wiedzą ile zarabiał, opowiadał tylko o największych datkach od znanych aktorów - kilka- kilkanaście tysięcy dolców.
Potem pokazał swój dom. Nie za duży jak na Stany -ale ponad 200 metrów kwadratowych, auto porsche - nie te ekskluzywne ale zawsze porsche i miał niepracującą żonę i dzieci. To co robił uważał za pracę i żebrał 7 dni w tygodniu po jakieś 15 h.
Najlepsze było to, że jeszcze narzekał jaka to ciężka praca, codziennie na chłodzie, itp.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2018-10-23, 10:55
Ubierzcie się skromnie i usiądźcie gdzieś na 10h jeżeli wasz zarobek nie wyniesie 300-450 zł to nawet żebrać nie potraficie
Zgłoś