18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pi w pubie
Jaro123456789 • 2014-04-04, 13:42
Wchodzi Pi do pubu i zaczyna siać borutę. Stoły przewraca, butelki rozbija, klientów bije i tym podobne akcje.
- Dlaczego to robisz?!- krzyczy barman a Pi na to:
- Bo jestem nieobliczalny

Pozdrawiam humanistów
Zgłoś
Avatar
kidi1 2014-04-04, 20:26
Wstrzykiwałem se marihunean i mało nie spadłem z fotela jak zrozumiałem po 15 minutach rozkminy, dalej nie oglądam sadola bo nie wytrzymam.
Zgłoś
Avatar
Crazol 2014-04-04, 20:48
Pi=0b:2R
szach mat.
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-04-04, 21:16 2
Wymyslilem podobny:

Wchodzi pies do pubu i zaczyna siać borutę. Kopie prądem wszystko co popadnie
- Dlaczego to robisz?!- krzyczy barman a pies na to:
- Bo jestem psem przewodnikiem

Tu dum tss
Zgłoś
Avatar
sadol6969 2014-04-04, 21:32
Ja pierdolę jaki matematyczny żart zrozumiały tylko dla umysłów ścisłych. Szkoda tylko że na poziomie podstawówki.
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2014-04-04, 22:00 1
W oryginale Pi odpowiada, że jest "irrational", czyli dosłownie "nieracjonalna", a w kontekście "niewymierna". Nie każdy dowcip można przetłumaczyć na nasz język ojczysty.
Zgłoś
Avatar
n................i 2014-04-04, 22:20 2
Jaro123456789 napisał/a:

Pozdrawiam humanistów


Pozdrawiaj idiotów albo dzieci w podstawówce bo nie trzeba być umysłem ścisły by zrozumieć ten kawał. Pi dla humanisty powinno być tym samym co np zaimki dla umysłu ścisłego, jeśli jesteś z którejkolwiek grupy i nie rozumiesz tego to jesteś debilem z brakami w elementarnej wiedzy. I ostatecznie dzielenie ludzi na te grupy jest chujowe bo większość osób podchodzi do tego w stylu "nie lubię matmy więc jestem humanistą" lub "nie sdam z polszego, więc, muszę być ścisłowcem".
A kawał suchy i chyba widziałem już tu wersję z pierwiastkiem z 2
Zgłoś
Avatar
kuslaw 2014-04-05, 0:12 2
Ostatnio widzę, że na tym portalu zamiast dzielić się dobrym czarnyym humorem, to kurwa sie leczy swoje kompleksy. Albo gimboateusze starają się oświecić katolików z tego, że wierzą w bajki, albo jakiś pajac na inżynierskich, który nawet nie wie jak cv napisać, znalazł zajawke i ciśnie po humanistach, bo tak mu w łeb wgrali na tej polibudzie, ze po politechnice będziesz miał kasy jak lodu, prace, chelebem i solą no po prostu witać was będą. Niedawno jeszcze był temat założony przez takiego inżyniera - srodowsika czy czegoś tam- co sie srogo zdziwił, ze jednak nie ma pracy i każdy ma go w dupie i jego mgr inż. Długo tu konta nie mam, ale już od dłuższego czasu tu zagladam i robi sie coraz "płyciej". Dawać warna, czy co tam dajecie za obrażanie.
Zgłoś
Avatar
pakozi 2014-04-05, 0:14 1
Jaro123456789 napisał/a:

i zaczyna siać borutę.



Boruta to diabła imię.
Tobie chodziło o porutę.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-04-05, 2:57
A ja wolę humanistów choć może to dziwne bo kocham P. Janusza Mikke, ale z humanistą takim inteligentnym fajnie się rozmawia tylko trzeba uważać na zarozumiałych chujów co chcą ci czytać w myślach (to ja) Oj żartuję jestem tępym chujem i rzuciłem szkołę żeby zapierdalać na początku było fajnie, ale teraz doszedłem do wniosku, że jednak nie chcę być tępym chujem do końca życia. No cóż... dobrze, że zaocznie można pierdolnąć...
Zgłoś
Avatar
LuckyRonson 2014-04-05, 11:07
Pozdrawiam humanistów ? To jest ta zasadnicza różnica, ja zrozumiem zawsze twoje zajebiste suchary i nie bede zapi***alal w postkomunistycznej fabryce wciskajac guziczki od maszyny. Kazdy chlopak z polibudy albo brzydki albo rudy. Serdecznie was pier***e matematyczne, tepe nieroby
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-04-05, 13:32
"krzyczy barman a Pi na to" - przed a powinien być przecinek. pozdrawiam ścisłowców
Zgłoś
Avatar
WeenSon 2014-04-05, 15:12
Ten cały Pi to skurwiel. Wszystkim życie uprzykrza.
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2014-04-08, 9:36
humanista != nieuk
Zgłoś