18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Koleś jest zajebisty, a nawet zajebistrzy od tej ruskiej co tu niedawno była... No i polak! enjoy





Więcej na jego jutubowym kanale
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-06-03, 15:22
@up dokładnie. Nie wybieracie grajka, tylko utwór bo dla mnie jeden chuj kto gra, jak mi się utwór podoba to jest ok, a że o oktawę się pomylił czy nute zgubił to nic bo i tak nie zauważę.
Zgłoś
Avatar
pusifer 2011-06-03, 15:35
Po pierwszym filmiku chciałem Cię zjebać, że dupy nie urywa. Ale drugi nadrobił za pierwszy. Na sciensciee

A ten filmik w komentarzach to jakaś porażka. Bez sciensciaaa
Zgłoś
Avatar
sev_sax 2011-06-03, 15:45
ekhm.. wcale nie zapierdalacz, tym bardziej zajebisty
Zgłoś
Avatar
vantage 2011-06-03, 15:47 34
co za niewykształcona banda chuja....no i jest różnica miedzy pianinem a Fortepianem pajacku. Sergio Tiempo gra 16 preludium Chopina, Jeśli twój zapierdala to nie wiem co robi ten Pan:

Zgłoś
Avatar
edge 2011-06-03, 16:17 3
wheresally napisał/a:

Wszyscy sie wypowiedzieli a o muzyce wiedzą tyle co słyszą w radiu. Poznajcie technikę i odrobinę kilka skal a potem mi powiedzcie który koleś wymiata.



Czyli by oceniać obrazy trzeba być wybitnym malarzem, a aby ocenić książkę trzeba być noblistą w dziedzinie literatury?
Bo jak dla mnie filmik okay, ale zawsze znajdzie się zawistna kurwa co sama nie umie i jeszcze pierdoli jak potłuczona.Dziękuje dobranoc Polsko i polaczki.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-06-03, 16:30
Vantage
Coś czuję, że techniki tym wcześniejszym grajkom na Etiudę Rewolucyjną by już nie wystarczyło
Zgłoś
Avatar
vantage 2011-06-03, 16:34
@up ...za chuj
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-06-03, 17:46 2
Aa wypowiem się w mordę jeża.
Po 1. - żadna elektryczna zabawka tylko analogowy syntezator. Synteza dźwięku tego urządzenia pozwala na wygenerowanie praktycznie idealnie naturalnego brzmienia. Oczywiście to nie to samo , co żywy instrument, aczkolwiek rozwiązanie o wiele lepsze jakościowo, gdy ma to rozbrzmiewać na głośnikach. Mamy doskonałą jakość dźwięku, ponieważ instrument jest podłączony do miksera, ten do odsłuchów. Rozwiązanie typowe, gdy dźwięk ma rozbrzmiewać na wielkiej przestrzeni i być głośny. To dużo lepsze i sensowniejsze, aniżeli mikrofon przystawiony do pianina :/ Nawet najlepszy mikrofon zbiera dźwięk w jakości, która wymaga mixu i masteringu (studyjnej obróbki dźwiękowej). Grając na żywo nie ma możliwości przeprowadzenia takiego zabiegu. Oczywiście konkursy Chopinowskie oraz inne event'y związane z muzyką klasyczną będą odbywać się przy udziale żywych instrumentów, no bo sama nazwa wskazuje - klasyka. Ale nawiasem mówiąc - troszkę to hipokryzja bo i tak dźwięk musi przejść przez mikrofon i głośnik, czyli chuj nie klasyka , po prostu 21. wiek , a było tak już w 20.
Po 2. - pierwszy filmik - 48 sekunda - fałsz, koleżka zamiast C# zagrał C , nie trafił w klawisz po prostu, ale i tak uważam, że talent w chuj.
Zgłoś
Avatar
sajnix 2011-06-03, 19:45
@up hahaha. widzę, ze mamy tu wybitnych dźwiękowców, akustyków i muzyków...
Zgłoś
Avatar
RmX 2011-06-03, 20:37 1
@up
Na Sadolu mamy ekspertów z wszystkich dziedzin
Jak ktośwstawi filmik gdzie koleś bawi się kupą to też się znajdzie jakiś ekspert od tego
Zgłoś
Avatar
matig 2011-06-03, 21:30
vantage zagraj jak ten pierwszy a potem krytykuj co do gracza to dobra robota
Zgłoś
Avatar
horihan1 2011-06-03, 21:39
@vantage
Jak to co? Nakurwia na fortepianie
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-06-03, 22:36
@sajnix - może nie wybitni , ale coś tam się próbowało . Nic odkrywczego tak naprawdę to nie było. Poza tym mam zamiar kupić syntezator, to trochę ostatnio obczajałem hehe

Chciałbym edytować w ogóle pierwszy post. Otóż cofam, że mówiłem, że talent w chuj hehe . Później chłopak ewidentnie nie trafia w klawisze. Niestety jak ktoś się nie zna na muzyce nie słyszy i granie może wydawać się wspaniałe, natomiast słyszałem dużo lepszych .
Zgłoś
Avatar
rm_125 2011-06-04, 0:06
chcecie zaobaczyć naprawde szybkie granie na YT wklejcie LiveDJFlo mimo tego że jest szwabem zapierdziela dwudziesto paro minutowe solówki
Zgłoś
Avatar
antoinex 2011-06-04, 2:33
Czy mogłabym się dowiedzieć o jakim tytule jest ta piosenka, którą gra ten chłopak?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie