18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Aphte 2012-05-08, 9:58
Trochę się rozczarowałam. Początkowe filmiki Dakanna były naprawdę dobre, a teraz braki pomysłów uzupełnia większą ilością wulgaryzmów.
Zgłoś
Avatar
xawery666 2012-05-08, 10:50
Grzesiu, ja Ci polecam sluchaweczki
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-05-08, 10:57
Chuja do dupy, chyba mieszka w tej siedzibie wp bo autobusami to on nie jeździ. Gdyby nie zmyślał takich pierdół to może i by było śmieszne. Najczęstsze tematy starszych ludzi to zdrowie, działka (szeroko pojęte ogrodnictwo) rodzina, czasem polityka- ale rzadziej.

Klasa, nazwijmy ją (pewnie krzywdząco)- robotnicza czyli ludzie, którym bliżej niż dalej do emerytury i właśnie sobie uświadomili, że nic w życiu nie osiągną- kobiety rozmawiają raczej cicho- pierdolą o koleżankach z roboty a faceci- jak najebani- to o wszystkim, dosłownie, są uciążliwi, jak trzeźwi to raczej ponuraki- chyba, że wesołki- wtedy się ze sobą zgadzają nawet jak się nie zgadzają.

Młodsi zapierdalają w słuchawkach ew. wyjebane i patrzy w okno, jak para to się kleją do siebie. Studenci raczej ogarnięci, mało przekleństw, tematy konkretne.

Młodzież młodsza- pojebani jak to liceum, mądrzejsi jeżdzą grupkami i gejują się przy słabych żartach, mniej mądrzy są łysi.

Przynajmniej tak ja to widzę. Pominąłem dresów, tipsiary i resztę uciążliwego gówna bo to się zawsze i wszędzie zachowuje jednakowo.
Zgłoś
Avatar
latara1229 2012-05-08, 11:44
to cala WP to ma chyba motyw pierdolenia typu: ożesz kurwa! jak widze ich tytulu to spodziewam sie konca swiata a oni pisza ze ktos dostal podwyzke w mediach
Zgłoś
Avatar
r................0 2012-05-08, 13:17
już wole mieszkać w mniejszym mieście chociaż mnie stać na samochód i korków nie ma a pana z Wirtualnej Polski i TV równie znanego programu prawie gwiazdy nie stać bo NIE MA PRAWA JAZDY HAhahah - GEJ
Zgłoś