18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Piekarz po wypłacie
kwikson • 2014-07-10, 20:51
Odkopane z archiwum. Kiedyś bardzo dawno temu zobaczyłem kumpla z balkonu jak wracał z pracy. Pracował on wtedy w piekarni a jak każdy wie, piekarz lubi sobie wypić po pracy i w czasie pracy i tutaj jest tego efekt P.S była to godzina 9 rano


Nie było bo materiał własny
Zgłoś
Avatar
natking 2014-07-11, 3:56 2
Odezwała się solidarność klatkowa ja pierdole. Obrazek pewnie standard co rano, dobrze chujkowi niech zobaczy jak wygląda to może weźmie się za siebie i przestanie marnować życie sobie i innym dookoła. Jeszcze powinien oklep dostać od kumpla za staczanie się.
Zgłoś
Avatar
Murzyn9111 2014-07-11, 9:50 1
Nie ma piwa i chuj. Pozwole sobie o jeden przyklad: Mamy kumpla ktory lubi czasem popic raz jak chcial jechac najebany autem to nie nagrywalismy tego tylko wzielismy mu kluczyki i wyjelismy akumulator (zeby zapasowymi nie odpalil) dostal w pysk i go z podjazdu do chaty wzielismy. Na drugi dzien nam dziekowal i ogarnal....
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2014-07-11, 9:52 3
bloodwar napisał/a:

Prawdziwy kumpel widząc zioma w potrzebie leci pomóc odholować do chaty, albo przynajmniej pod klatkę
Prawdziwy skurwysyn siedzi w oknie i nagrywa



Prawdziwy kumpel najpierw śmieje się z tego co ma słabą głowę, a dopiero później odprowadza go do domu
Zgłoś
Avatar
TheSmurf 2014-07-11, 10:00
To jest siatka w oknie czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
Spiddy 2014-07-11, 10:13 1
melemele89 napisał/a:

czy te piwa mają jakiekolwiek znaczenie, że tak się sracie? Byle do września będzie was mniej.


Już prędzej ty od września odpadniesz, niż hal. To jest prawdziwy legendarny sadol. Jego wrzuty publikowali w tefałenie.
Zgłoś
Avatar
bavarian 2014-07-11, 10:22 3
CO TO ZA MUZA???

Bathtime in Clerkenwell (2002)

Zgłoś
Avatar
bartekketrab 2014-07-11, 10:34 2
HAL9000/2 tylko się nie porób .Nagrał gościa który nie umie chlać i to jest śmieszne i żałosne żeby w biały dzień tak się zchamić .Kurwa blokowa solidarność joł joł rpk madafaka .
Może go powienien odholować do domu ,ułożyć do spania i zrobić gorzkiej herbaty .
Nahlać się w takim wieku do paraliżu jak c,ipa bo faktycznie powód do bohaterstwa i poklasku.
Lubię wódkę ,piję wódkę .ALe umiem ją pić i wiem kiedy pomóc znajomym i przyjacielom ,a kiedy robią na własne życzenie kabaret z siebie to sorry
Zgłoś
Avatar
Spiddy 2014-07-11, 11:36
@bartekketrab
No, świetna próba. Na wiocha.pl na pewno by się nabrali. Tam nawet najprostrze "mam komputer za 20000$ rzal was zrzera cebulaki" przechodzi. Tak więc pana trolla-kawalarza zapraszam tam i niech pan nie zapomni swoich zawodowych docinek.
"tylko się nie porób" ha, ha! Przednie! Na wiocha.pl będą zachwyceni. Oni uwielbiają karmić trolli.
Zgłoś
Avatar
Bajdus1962 2014-07-11, 11:53
Jak mówi moj dziadek. Kumpel to największa szmata.
Zgłoś
Avatar
tomson5555 2014-07-11, 12:12 1
ta muza mi bardziej poryła banie niż cały hard
Zgłoś
Avatar
D................z 2014-07-11, 15:06
Spiddy napisał/a:


Już prędzej ty od września odpadniesz, niż hal. To jest prawdziwy legendarny sadol. Jego wrzuty publikowali w tefałenie.



Jak w tefalenie Hal`a publikowali? bo nie ogarniam? jakiś program był o Sadistiku?
Zgłoś
Avatar
szoto 2014-07-11, 15:18
Kto siedzi o 9-tej rano w oknie z kamerą? Wgl. skąd w oknie kraty?
Zgłoś
Avatar
bartekketrab 2014-07-11, 16:11
Spiddy O co ci chodzi no lifie ? mam 30 lat i nie wiem co to znaczy troll .Pewnie jakieś mega super magiczne gówniarskie powiedzenie . Albo z tą wiochą ? o co ci chodzi ?Gaś światło bo mama przyjdzie i ci wleje ... rozgrzanej smoły do dupy - zgodnie dłgoletnią praktyką w twojej rodzinie ,bo nikt ze zdrowej takiego tekstu bredzącego jak ty przed chwilą by nie napisał .
Nie pozdrawiam i jesteś w dupie
Zgłoś
Avatar
Spiddy 2014-07-11, 16:24
Dr.Jebacz napisał/a:



Jak w tefalenie Hal`a publikowali? bo nie ogarniam? jakiś program był o Sadistiku?



Tak naprawdę to mam spore problemy z pamięcią, więc jest szansa, że mi się coś pojebało. Ale chyba pamiętam, że kiedyś ktoś wrzucił taki króciutki urywek z faktów (albo innych wiadomości) gdzie pojawił się wycięty komentarz hala9000/2 (albo innego znanego użytkownika. Nie wiem, mam złą pamięć). I ta prezenterka go czytała tym swoim pozbawionym emocji głosem. Jak znajdę, to wrzucę linka.
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-07-11, 17:21
Spiddy napisał/a:



Tak naprawdę to mam spore problemy z pamięcią, więc jest szansa, że mi się coś pojebało. Ale chyba pamiętam, że kiedyś ktoś wrzucił taki króciutki urywek z faktów (albo innych wiadomości) gdzie pojawił się wycięty komentarz hala9000/2 (albo innego znanego użytkownika. Nie wiem, mam złą pamięć). I ta prezenterka go czytała tym swoim pozbawionym emocji głosem. Jak znajdę, to wrzucę linka.




o to wam chodziło? stare dzieje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie