18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Piekło kobiet
T3RMINATOR • 2024-02-16, 10:16
I właśnie dlatego kobiety powinny zarabiać mniej.


2024-02-17, 12:30
A mnie juz sadistic zaczyna wkurzac z tymi antybabskimi haslami. Co wy wszyscy po 12 lat macie? Ile jest tu durnych filmow w roli glownej z facetami? Jakos nie ma komentarzy ze 'bo to facet'. Troche taka tutaj jest dziecinada. Fajnie pocisnac po kims ale znizanie sie do poziomu ze 'zmywarka w pracy' zaczyna mi intelektualnie przeszkadzac.

2024-02-17, 14:32
bananowyNihilista napisał/a:

Smichy hihy, ale jak byś nie opisał co odj***ły to większość sadisticowych komandosów w życiu by nie załapało o co komon



No niby tak, ale oni nie pełnią profesjonalnej służby.

NoweKonto napisał/a:

A mnie juz sadistic zaczyna wkurzac z tymi antybabskimi haslami. Co wy wszyscy po 12 lat macie? Ile jest tu durnych filmow w roli glownej z facetami? Jakos nie ma komentarzy ze 'bo to facet'. Troche taka tutaj jest dziecinada. Fajnie pocisnac po kims ale znizanie sie do poziomu ze 'zmywarka w pracy' zaczyna mi intelektualnie przeszkadzac.



Winszuję, że szukasz tutaj materiałów godnych swojego rozwinietego intelektu.
Poza tym to jest jedno z miejsc, gdzie poprawność polityczna nie jest tak rozbujana i można sobie pozartować.

2024-02-17, 15:46
Każda baba powinna mieć surowego chłopa z ciężką ręką

2024-02-17, 16:25
NoweKonto napisał/a:

A mnie juz sadistic zaczyna wkurzac z tymi antybabskimi haslami. Co wy wszyscy po 12 lat macie? Ile jest tu durnych filmow w roli glownej z facetami? Jakos nie ma komentarzy ze 'bo to facet'. Troche taka tutaj jest dziecinada. Fajnie pocisnac po kims ale znizanie sie do poziomu ze 'zmywarka w pracy' zaczyna mi intelektualnie przeszkadzac.



dobra zamknij cipe i do garów , gunwo kogo tutaj obchodzą te twoje wysrywy , prawda jest taka ze wiecznie wam się palą styki w mózgu

2024-02-28, 10:35
pazuzu napisał/a:

jeszcze kilka świeżych zdjęć
Kabura udowa założona na brzuch

i magazynek włożony na odwrót...



Na szczęście bez amunicji...

2024-03-06, 01:48
NoweKonto napisał/a:

A mnie juz sadistic zaczyna wkurzac z tymi antybabskimi haslami. Co wy wszyscy po 12 lat macie? Ile jest tu durnych filmow w roli glownej z facetami? Jakos nie ma komentarzy ze 'bo to facet'. Troche taka tutaj jest dziecinada. Fajnie pocisnac po kims ale znizanie sie do poziomu ze 'zmywarka w pracy' zaczyna mi intelektualnie przeszkadzac.



Komuś się zbliża okresik

2024-03-11, 10:58
NoweKonto napisał/a:

A mnie juz sadistic zaczyna wkurzac z tymi antybabskimi haslami. Co wy wszyscy po 12 lat macie? Ile jest tu durnych filmow w roli glownej z facetami? Jakos nie ma komentarzy ze 'bo to facet'. Troche taka tutaj jest dziecinada. Fajnie pocisnac po kims ale znizanie sie do poziomu ze 'zmywarka w pracy' zaczyna mi intelektualnie przeszkadzac.



Popraw tampon i do garów. Intelektualne rozrywki to masz na Pomponiku.