18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ależ to cudownie piękna kultura i tradycja

Nie to co ta zaściankowa, zacofana i katolicka Polska na którą różnej maści abraxusy, lalole i inne szczekają non-stop.

Weźcie sobie ich chłopaki do swoich domów aby wam wasze rodziny i dzieci ubogacali kulturowo



Żeby nie robić dwóch tematów to tutaj kolejne bogactwo kulturowe:
ukryta treść

Zgłoś
Avatar
Ziomaljlb 2018-01-28, 21:52
rece opadaja ;/

up oni wala na sucho...
Zgłoś
Avatar
Bedejot 2018-01-28, 21:55 1
Jestem zbyt biały by te czarne rytułały zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
Dudek18 2018-01-28, 22:01
Jezu to smutne ze 95% społeczności czarnych niszczy oponie o sobie
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2018-01-28, 22:32
Kuuuurwa jacy oni są super. Tacy cywilizowani i w ogóle...
Chcę ich u siebie w kraju. I to masowo! Niech uczynią mój kraj piękniejszym i silniejszym! Co z tego, że wszystkie inne kraje, które zalali swoim kałem teraz mają z nimi ogromne problemy. U nas będzie inaczej!
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-01-28, 23:47
pierdole...napisze kiedyś o tych zachowaniach książkę
Zgłoś
Avatar
v................0 2018-01-29, 2:34
W którym to zoo? We Wrocławiu?
Zgłoś
Avatar
PierreDolish 2018-01-29, 7:20
Kooro napisał/a:

Ktoś się orientuje skąd bierze się tak nietypowe zachowanie wśród małp?



Z domu
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-29, 7:40 3
Velture ty się przejedź kiedyś w sobotę na dyskotekę OSP na podkarpacie i zobaczysz jak się bawią potomkowie lechitów jak każdy wypije po dwa jabole.
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2018-01-29, 9:34 5
Janlew z siostrą też niewiele lepiej się zachowują

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-29, 9:55 2
RedIsGood, Weź lewaku. Polacy tak nie robio. To jest ustawka żydomasoneri, żeby szkalować dumny polski narut
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-01-29, 11:48
@te lewaki na górze - Porównujecie jedną sytuację do całej masy udokumentowanych przypadków na nagraniach. Mózg jeszcze macie czy już zanikł?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-29, 11:50 1
@up jedną. Yhy. Na wiocha.pl serwer pęka na spawach o tych jedynych przypadków
Polaki w OSP potrafią się bawić niezgorzej od ich dzikich pobratymców z afryki.
To ktoś komuś sztafetą od zagrody ze świniami głowę rozpierdoli, to jeden jontek skrytobójca drugiemu brzuch otworzy kordzikiem w zemście, że jego grażynka mu ze spawem pociągła, albo jakaś karynka skończy pijana za remizą jako zlew na spermę dla całej wsi... to szeryf przyjedzie na interwencje to mu cała wieś wpierdolili...
Oj dzieje, się dzieje na polskiej prowincji.
A rano wstają z rynsztoka, obmywają z wymiocin twarz w korycie i idą do kościoła bić pokłony przed swoim mzimu, Żydem królem Polski przybitym do dwóch desek
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-01-29, 14:05
Abraxus napisał/a:

@up jedną. Yhy. Na wiocha.pl serwer pęka na spawach o tych jedynych przypadków
Polaki w OSP potrafią się bawić niezgorzej od ich dzikich pobratymców z afryki.
To ktoś komuś sztafetą od zagrody ze świniami głowę rozpierdoli, to jeden jontek skrytobójca drugiemu brzuch otworzy kordzikiem w zemście, że jego grażynka mu ze spawem pociągła, albo jakaś karynka skończy pijana za remizą jako zlew na spermę dla całej wsi... to szeryf przyjedzie na interwencje to mu cała wieś wpierdolili...
Oj dzieje, się dzieje na polskiej prowincji.
A rano wstają z rynsztoka, obmywają z wymiocin twarz w korycie i idą do kościoła bić pokłony przed swoim mzimu, Żydem królem Polski przybitym do dwóch desek



No i tak. Siedzi sobie Krystian IQ 78 przed kompem i czyta twojego posta. Jako że siedzi od małego w 120 letniej kamienicy i na prowincji nigdy nie był sobie myśli; kurwa jak to ładnie ujął ten abraxus, pewnie tak jest.

W praktyce jednak to co napisałeś jest bardzo mocno wygięte i przerysowane. Oczywiście małpie figle podejrzanych etnicznie też niekiedy naciągamy i uwypuklamy żeby ciekawiej i rozleglej dawać upust swojej antypatii do nich, jednakże my naśmiewamy się i krytykujemy nacje, rasy, kultury, które są nam wrogie. Ty natomiast śmiejesz się ze swoich rodaków. Takie postępowanie tutaj jest niecacy. Gejuchu.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-01-29, 18:08
Abraxus napisał/a:

@up jedną. Yhy. Na wiocha.pl serwer pęka na spawach o tych jedynych przypadków
Polaki w OSP potrafią się bawić niezgorzej od ich dzikich pobratymców z afryki.
To ktoś komuś sztafetą od zagrody ze świniami głowę rozpierdoli, to jeden jontek skrytobójca drugiemu brzuch otworzy kordzikiem w zemście, że jego grażynka mu ze spawem pociągła, albo jakaś karynka skończy pijana za remizą jako zlew na spermę dla całej wsi... to szeryf przyjedzie na interwencje to mu cała wieś wpierdolili...
Oj dzieje, się dzieje na polskiej prowincji.
A rano wstają z rynsztoka, obmywają z wymiocin twarz w korycie i idą do kościoła bić pokłony przed swoim mzimu, Żydem królem Polski przybitym do dwóch desek



Jaki serwer taki poziom materiałów. Ja wolę korzystać z bardziej wiarygodnych źródeł, a tam niestety przeważają materiały o przybyłych, najczęściej z Afryki, uchodźcach, którzy urządzają sobie własny świat w Europie. Podpowiem Ci, że jak wytężysz nieco mózg to sobie znajdziesz takie materiały. Ja wiem, że jesteś trollem, i na rękę Ci mój kolejny post, w którym wypluwam swoje rzygowiny. Pewnie śmiejesz się w duchu albo i na głos, ale mnie kurwica bierze jak widzę, że ktoś może pisać podobne do Twoich rzeczy. A nie daj Boże myśleć w podobny sposób.

I jeszcze jako edycję dodam, że generalnie nie ruszają mnie posty trolli takich jak Ty, ale czasem dla własnego zdrowia muszę sobie odpisać na taki post.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2018-01-29, 20:22
Co jak co, ale uwielbiam te ich tańce. Szczególnie jak samce łapią za samice i napierdalają nimi o stół czy ścianę, a na samym końcu skaczą z byle czego i zaczynają się cząść
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie