18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Avatar
huehuebekłem 2014-04-24, 9:47
budują drogi na olimpiadę jak nasi na euro
Zgłoś
Avatar
GTi 2014-04-24, 10:38 1
Jezu skasujcie to nagranie bo jeszcze nasz wspaniały żond to podłapie i u nas zaczną takie autostrady budować
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-04-24, 13:34
Kurwa mać chwalicie Ruskie drogi które są w jeszcze chujowszym stanie od naszych... Ruscy to mistrzowie w robieniu wszystkiego prowizorycznie i po najniższej linii oporu. I nie pierdolcie że A4 się chujowiej by jechało niż tą drogą którą pokazali na tym filmiku... Jedynie co na A4 wkurwia to, to że są bramki do płacenia. Ale nie powiem też że nie ma chujowych odcinków dróg w Polsce że musisz po tej drodze jeździć jakbyś miał trafić na mine
Zgłoś
Avatar
Wazzi 2014-04-24, 20:08
Ale zapierdala tym czymś na początku filmu! Dawca!
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2014-04-24, 21:32
@rigsuit

A jeździsz ty tą A4 czy raz ci się zdarzyło?

Ja jeżdzę dość regularnie. Moze nie co tydzień, nie co miesiąc, ale raz na 2-3 miechy tak. Ostatnio miesiąc temu chyba pierwszy raz od wielu wielu lat zdarzyło mi się, że nie było na niej remontów, ograniczenia, zakazów nakazów i chuj wie czego jeszcze. Kwestia bramek i opłat za przejazd, których podstawa (umowa) powinna trafić do trybunałów jakie tylko w kraju mamy, to coś czego nie poruszam, bo nie w tym rzecz- na światłach też się stoi w korku jak jest dużo aut. Mówię o "remontach".
Zgłoś
Avatar
marsic 2014-04-24, 23:47
To wygląda jak film dokumentalny o budowie kolonii na Marsie. Tani film. Ta muzyka...
Zgłoś