18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
Avatar
lacrimal 2024-07-26, 11:54 2
Kierowca busika pewnie też niezły uj ale za to nasz a nie importowany.
Poza tym podobała mi się 'dolewka' przez okno 'na wszelki wypadek'
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-07-26, 11:57 4
w listopadzie nie bedzie już tego śmiesznego państwa jak ukraina trump tego dopilnuje Pan Putin już zaciera rączki i każdy normalny też
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-07-26, 11:57 5
Will70 napisał/a:

Ukrainiec ukraińcem, fakt, ale bardziej wolałbym zobaczyć początek tej akcji kilka chwil wcześniej. Sam miałem z kierowcami takich busików jazdy, więc wiem co potrafią odjebać. A tu konfident wrzuca końcówkę akcji. Samo posiadanie tej wielkości gazu pokazuje, że miewa gość problemy z innymi użytkownikami drogi. A może problemem jest jego marna postać.
Ewidentnie widać że kierowca mercedesa czeka na busiarza, ma otwartą szybę i dyskutuje o czymś, co musiało wydarzyć się wcześniej. Wyciszony film z chujową muzyką nie jest przypadkiem, bo byśmy dowiedzieli się o przyczynie takiego zachowania. Więc jebać busiarzy konfidentów i chuj kłamcom w dupę.



nic nie usprawiedliwia takiego zachowania na drodze.
Zgłoś
Avatar
hardraft 2024-07-26, 12:00 8
Will70 napisał/a:

Ukrainiec ukraińcem, fakt, ale bardziej wolałbym zobaczyć początek tej akcji kilka chwil wcześniej. Sam miałem z kierowcami takich busików jazdy, więc wiem co potrafią odjebać. A tu konfident wrzuca końcówkę akcji. Samo posiadanie tej wielkości gazu pokazuje, że miewa gość problemy z innymi użytkownikami drogi. A może problemem jest jego marna postać.
Ewidentnie widać że kierowca mercedesa czeka na busiarza, ma otwartą szybę i dyskutuje o czymś, co musiało wydarzyć się wcześniej. Wyciszony film z chujową muzyką nie jest przypadkiem, bo byśmy dowiedzieli się o przyczynie takiego zachowania. Więc jebać busiarzy konfidentów i chuj kłamcom w dupę.



Przecież masz w opisie filmu całą akcję opisaną chodziło o to że go nie puścił na lewy pas:
A to było tak:
0:39 kierunkowskaz pierwszeństwa, myślałem, że chce we mnie wjechać
0:53 -zrównał się ze mną i wyzywa mnie po rosyjsku od najgorszych ( znam trochę język wroga)
1:17 - wyhamowuje mnie na zielonym
1:29 - idąc w moim kierunku trzyma coś w ręku i zamachuję się na mnie rzucając mi tym w twarz (okazało się później, że to chusteczka, którą wycierał sobie mordę po hot dogu)
1:36 - mówi, że jestem POLSKĄ KU*WĄ
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-26, 12:04 8
keisats napisał/a:

Bardzo niepokojące zjawisko. Ukr czuje się tak bezkarny, że pomimo, że ma charakterstycznie, niewzbudzające bądź c bądź szacunku i symaptti ukraińskie tablice, postanawia wymierzać sprawiedliwość w kraju w którym jest gościem..
Granica ich bezczelnosci, braku szacunku do Polski i Polsków już dawno została przekroczona.



Ten kurewski rząd 13 grudnia rozważa zatrudnienie ich w policji
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-26, 12:05 4
hardraft napisał/a:

Przecież masz w opisie filmu całą akcję opisaną chodziło o to że go nie puścił na lewy pas:
A to było tak:
0:39 kierunkowskaz pierwszeństwa, myślałem, że chce we mnie wjechać
0:53 -zrównał się ze mną i wyzywa mnie po rosyjsku od najgorszych ( znam trochę język wroga)
1:17 - wyhamowuje mnie na zielonym
1:29 - idąc w moim kierunku trzyma coś w ręku i zamachuję się na mnie rzucając mi tym w twarz (okazało się później, że to chusteczka, którą wycierał sobie mordę po hot dogu)
1:36 - mówi, że jestem POLSKĄ KU*WĄ



Gdybym urodził się wczoraj, to pewnie też bym uwierzył w to jego pierdolenie. Widać zresztą z jaką gracją busiarz zapierdala po ulicach miasta, więc jestem niemal pewien, że podobnie jadącemu ukraińcowi wbił się na pas, bo ten jechaĺ normalnie. I od tego się zaczęło.

Oczywiście, zgadzam się że za polską kurwę do piachu ukraińca. Tutaj nie mam wątpliwości. Ale rozpatrujemy zachowanie na drodze. Zresztą nie zdziwię się jak jeszcze usłyszymy o tej sprawie.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-07-26, 12:08
keisats napisał/a:

Bardzo niepokojące zjawisko.



Bardzo niepokojące zjawisko. Polaki nie umieja jezdzic na trasach szybkiego ruchu i trzymaja sie zbyt blisko samochodu przed znimi. Ja juz jestem zmeczony jazda z tymi brudasami
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-07-26, 12:13 2
keisats napisał/a:

Bardzo niepokojące zjawisko. Ukr czuje się tak bezkarny, że pomimo, że ma charakterstycznie, niewzbudzające bądź c bądź szacunku i symaptti ukraińskie tablice, postanawia wymierzać sprawiedliwość w kraju w którym jest gościem..
Granica ich bezczelnosci, braku szacunku do Polski i Polsków już dawno została przekroczona.



Dopiero się rozkręcają przy dzikim aplauzie ze strony sprzedajnego lewactwa i innych pożytecznych idiotów z kompleksem niższości.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2024-07-26, 12:18 1
Will70 napisał/a:

Ewidentnie widać że kierowca mercedesa czeka na busiarza, ma otwartą szybę i dyskutuje o czymś, co musiało wydarzyć się wcześniej. Wyciszony film z chujową muzyką nie jest przypadkiem, bo byśmy dowiedzieli się o przyczynie takiego zachowania. Więc jebać busiarzy konfidentów i chuj kłamcom w dupę.



ma otwarte okno bo palił fajkę. chciał się wjebać na lewy pas zaraz za rondem, ale przestrzeni nie było i się wkurwił że panicz na włościach i nikt się przed nim nie kłania i mu nie daje pierwszeństwa
Zgłoś
Avatar
paczekmaster 2024-07-26, 12:19 1
edek_kotek napisał/a:

Kurwa, koleś przygotowany na każdą możliwość, 3 kilowy gaz pieprzowy



Jeśli sprawa się zakończyła tylko na tym co na filmie to ukr kupi sobie taką samą "gaśnice" i następnym razem pierwszy z nią wyskoczy bez zdania racji. Zastanawiam się jak zamknąć taką sprawę żeby go bardziej pognębić? Może jakiś ekspert się wypowie? Gdyby ukra zagazować a potem zgłosić napaść, przedstawić nagranie to co będzie? Obrona konieczna czy przekroczenie?
Zgłoś
Avatar
trebor2709 2024-07-26, 12:27 25
@Dżepetto

nie strasz nie strasz bo się ze...sz krypto banderowcu.
Zgłoś
Avatar
Rops 2024-07-26, 12:28 25
@Dżepetto

Chuj w dupę tobie i tym twoim chochłom 😂
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-26, 12:41 3
Nabs napisał/a:

ma otwarte okno bo palił fajkę. chciał się wjebać na lewy pas zaraz za rondem, ale przestrzeni nie było i się wkurwił że panicz na włościach i nikt się przed nim nie kłania i mu nie daje pierwszeństwa



Fakt. Racja.
Jeśli tak jest że go wyzywał to czemu autor wyciszył dźwięk filmu z rejestratora? No i nie widzę żadnego ataku na busiarza, a samo wyjście z auta nie uprawnia do użycia gazu. Będzie ciąg dalszy obstawiam.
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-07-26, 12:48 3
z tym gazem to dobry pomysł, kupie sobie większy i bede woził w aucie, szkodniki trzeba opryskiwać

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-26, 12:48 22
@Dżepetto

Tu jest Polska, nie bandera, tu się wideł nie popiera.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie