18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Piękny okaz
jesion • 2014-01-23, 21:03
Pajączek znaleziony podczas sobotnich porządków w komórce, gdzie i tak mieszkam

Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2014-01-23, 22:57
ach żeby Ci tak matka zdechła na malarie która przywlecze komar którego powinien zabić ten kątnik. Jak dzieci są dręczone przez kolegów to odreagowują na zwierzętach.
Zgłoś
Avatar
jv69 2014-01-23, 22:58
Ty głupi chuju!

No właśnie mały pająk, na jakiego grzyba go zbijać. Ani to sadystyczne, ani śmieszne, ani fajne... (Ani w to nie mieszam broń Boże) Gdybyś ciapaka, albo jakiegoś lewaka utłukł metalową rurką, ale mały, pożyteczny pająk... czym, że on ci zawinił...
Zgłoś
Avatar
grzesiu_id 2014-01-23, 23:02
Kurwa co ludzie dzisiaj mają w głowach. Gość zobaczył pająka to pierwsza myśl że dostanie wirtualne piwa na sadisticu to nakręci film jak go zgniata...
Zgłoś
Avatar
Plavel 2014-01-23, 23:17
zajebiscie go zabiles o to chodzi bez litosci dla nich
Zgłoś
Avatar
b1z 2014-01-24, 0:29
dobrze, że go zabiłeś, sadystyczny motyw ale w 0:25 skurwysyn próbował Cie upierdolić, masz szczęście przecież on taki wielki... nie daj bóg byś palca stracił
Zgłoś
Avatar
Vendal 2014-01-24, 0:42
Pofikaj tak z moja "panną"...połamała by ci ręce.

______________

Diewczyna: Dlaczego Ty ciągle oglądasz tego harda!?

Ja: Bo to pojebane...
Zgłoś
Avatar
GóralWCH 2014-01-24, 0:52 1
@kacu89 W przeciwieństwie do Murzynów i Allahów, pająki żyjące w Polsce, jak ten na filmie, nie stanowią żadnego zagrożenia, a nawet są pożyteczne.
Nie widzę żadnego powodu by je zabijać, a tego na filmie mam nadzieję, że wpierdolą komary i inne owady, które zjadłby ten pająk latem, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-24, 1:27
tu jest sadistic, tu zwierząt się broni, a z ludźmi to wiadomo....zawsze winni

______________

Rzeczpospolito Ślónsko
Zgłoś
Avatar
F................i 2014-01-24, 1:29
Jak zabiłeś to zjedz
Zgłoś
Avatar
P................e 2014-01-24, 8:58
Nie wiesz, że pająków się nie zabija? Przez ciebie jutro będzie padać :/
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-01-24, 9:59
trzeba być psychopatą, zwyrodnialcem, pozbawionym uczuć skurwysynem żeby zabić niewinnego pajączka
ten pająk miał rodzinę, dzieci... i co teraz zostały bez rodzica!
i teraz jak zabiłeś tego pająka zjedzą Cię komary, muchy i inne robactwo
on Cię bronił, a Ty go zdradziłeś!
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2014-01-24, 10:04
Ja u siebie specjalnie nie zdejmowalem krzyzakow z okna, by zabijaly latajace muchy, komary itp. To lubie u pajakow ze wiekszosc jak zrobi sobie gniazdo siedzi w miejscu i nie wedruje.
Zgłoś
Avatar
szmiglak 2014-01-24, 12:00
no piekny ale pisze się okazja
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-24, 18:07
atakowanie innych użytkowników? Browaryt nie ładnie

______________

Rzeczpospolito Ślónsko
Zgłoś
Avatar
Reative 2014-01-26, 3:04
Wszystko spoko, ale kto do cholery mieszka w komórce?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów