18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Pierdolę, nie idę
S................x • 2012-09-03, 19:17
Czyli co nieco o tym, dlaczego jednak warto korzystać z przejścia dla pieszych.



Gdyby coś w porę w tym tycim móżdżku nie zatrybiło, byłby hard.
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-09-03, 21:52
Dobrze że jej się nic nie stało.Bo szkoda takiej ładnej dziewuchy.
Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-09-03, 21:54
Ja wiem, czy taka tępa?
Zgłoś
Avatar
Kine 2012-09-03, 22:01
Ta, to jest to - wyskoczyc zza autobusu jak cygan ze smietnika
Zgłoś
Avatar
ogurx 2012-09-03, 22:41
Opole półwieś?
Zgłoś
Avatar
k................z 2012-09-03, 22:46 2
Co jak co ale koleś z auta też się mózgiem nie popisał, zatrzymując się przy skrzyżowaniu. Równie dobrze omijające auta mogły się wpierdolić w auto, jakby wyjeżdżało z podporządkowanej po prawej. A lasce juz tak nie dopieprzajcie - w końcu nie jest blondynką, a do tego całkiem ruchable.
Zgłoś
Avatar
skaM 2012-09-03, 22:46
fajna dupa
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-09-03, 22:53
obok mojego GIMAZJUM jest podobnie z przejściem przez droge
Zgłoś
Avatar
zbfazuvfuai 2012-09-04, 1:25
200 kilowe beczki przemieszczające się tempem ślimaka rzeczywiście muszą na ulicy uważać i nie mogą sobie pozwolić na przejście w takim miejscu ale ludzie zdrowi mogą wyglądnąć i jak nic nie jedzie przechodzić więc nie spinajcie dupy. W każdym razie wyobraziłem sobie jak wyglądacie.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-04, 2:05
Kimo36 napisał/a:

Brak mózgu to by był jakby się wjebała pod pojazd. Nie wiem o co wam chodzi.



Jakbyś nie zauważył, dziewczę przechodziło przed maską pojazdu o dużych gabarytach. Sam zamiar wychodzenia na jezdnię zza tak wielkiej przeszkody świadczy o ograniczeniu umysłowym. Jej spojrzenie na pędzącego tira to nie była świadomość, ale instynkt, odruch. Zatrzymała się w ostatniej chwili co świadczy o tym, że wchodząc na jezdnię nie zachowała należytej ostrożności, ani nie przewidywała naprzód, co ją może spotkać.

Pozbawiona mózgu może do końca nie jest, bo jednak odpuściła. Tylko że zanim jej tyci rozumek wyprodukował tę myśl, była ułamek sekundy od tego, by wejść pod koła tira. To o niczym według ciebie nie świadczy?

saymonek napisał/a:

Co jak co ale koleś z auta też się mózgiem nie popisał, zatrzymując się przy skrzyżowaniu. Równie dobrze omijające auta mogły się wpierdolić w auto, jakby wyjeżdżało z podporządkowanej po prawej. A lasce juz tak nie dopieprzajcie - w końcu nie jest blondynką, a do tego całkiem ruchable.



Ten pojazd z kamerką, to był autobus.

A wyjeżdżający z podporządkowanej ma obowiązek rozejrzeć się w obie strony i zachować szczególną ostrożność.
Ja, niedaleko miejsca zamieszkania mam takie skrzyżowanie, przed którym właśnie jest przystanek. Jak tam staje autobus, to najczęściej trzeba zaczekać, aż sobie odjedzie, bo nic a nic nie widać zza niego.
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2012-09-04, 7:25
@up
Chuj nie instynkt, poprostu usłyszała, że iluś tonowe gówno popierdala, jest dosyć blisko i może jej zrobić kuku. Jak budzik Ci dzwoni to polegasz na słuchu czy instynkcie?
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-04, 11:47
@up - Zasadne pytanie jest: Czy ona w ogóle się zastanawiała nad czymkolwiek, zanim wpełzła na jezdnię?
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2012-09-04, 17:55
@up
Brak mózgu uniemożliwia słyszenie.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-05, 12:13
@up - Masz rację, ale ja pisałem przecież, że pozbawiona mózgu to do końca nie jest
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2012-09-06, 18:20
@up
Odniesienie było do dwóch pierwszych postów w temacie, widzisz tam swój nick?
Zgłoś