18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Prawosławni chrześcijanie Tbilisi (Gruzja) pod wodzą prawosławnych mnichów i kapłanów (między innymi znanego w Gruzji ojca Wasilija Mkaławiszwili należącego do Greckiej Starostylnej Cerkwi Prawosławnej) rozegnali propagandową paradę zboczeńców i zwyrodnialców zaplanowaną na 17 maja z okazji “dnia homofobii”.

Liczba zebranych Gruzinów – przeciwników parady sięgała około 30 000 osób! Sodomici których ledwie było kilkadziesiąt osób nie mieli praktycznie żadnych szans. Choć i tak mieli szczęście, bo gdyby nie policyjne żółte autobusy, które ich natychmiast stamtąd zabrały to zapewne nie uszliby z życiem.

Proszę nie gorszyć się metodami jakie stosują Gruzini. Ten kto choć trochę zna narodową mentalność tego narodu, to ten nie będzie się temu dziwić.

Demonstranci nieśli plakaty: “Nie chcemy Sodomy i Gomory”, “Demokracja nie oznacza niemoralności”, “Stop homoseksualnej propagandzie w Gruzji”.

“Nie pozwolimy tym chorym ludziom przeprowadzać parady gejów w naszym kraju. To jest przeciwko naszym tradycjom i naszej moralności” – mówiła Żużuna Tawadze, trzymając w ręku pęk pokrzyw, gotowa ich użyć przeciwko gejom.

Ojciec Dawid, prawosławny duchowny, który jest jednym z organizatorów antygejowskiej demonstracji, powiedział, że wiec “obraża tradycję narodu”.

Gruzińskie władze dały zielone światło wiecowi, twierdząc, że wszyscy Gruzini, niezależnie od orientacji, mają prawo do wyrażania swych opinii w przestrzeni publicznej.

“Jesteśmy przeciwko propagandzie homoseksualizmu” – powiedział 21-letni student Nikolaj Kiladze. “Jeśli musimy się zgadzać na takie parady, aby zostać członkiem Unii Europejskiej i innych zachodnich organizacji oraz bloków, jestem przeciwny wstąpieniu do nich” – dodał.

W czwartek zwierzchnik gruzińskiej Cerkwi Prawosławnej patriarcha Eliasz II zaapelował do władz, aby nie zgodziły się na wiec gejów, dodając, że jest to “pogwałcenie praw większości i “obraza” dla gruzińskich tradycji.






W źródle jeszcze kilka filmików.
Źródło: redakcjapartyzant.wordpress.com/2013/05/17/pierwsza-w-tbilisi-gejparad...
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-05-19, 3:08
wzruszylem sie
Zgłoś
Avatar
KaczyPWK 2013-05-19, 5:34
Miziou napisał/a:

I ja się zgadzam. Teraz zmęczonym okiem popatrzysz na "tęczowego" jegomościa i już jesteś homofobem. Fajny termin ktoś kiedyś ukuł - homoterror. Teraz tolerancja oznacza aktywne promowanie i propagowanie homoseksualizmu. Jeśli tego nie robisz, to jesteś homofobem, faszystą, nazistą, hitlerowcem i ograniczonym troglodytą.

Mnie homoseksualiści nie obchodzą - chcą/muszą/tak czują - ich broszka. Ale tęczowe marsze z drag queens, fetyszystami w strojach i gośćmi obklejonymi w dildosy wkurwiają mnie na maksa - a jak sobie pomyślę, że mógłbym w tym momencie iść ulicą ze swoim smykiem, to nie tylko mnie wkurwiają, ale wzbudzają agresję. Argument, że ja powinienem zaakceptować takiego typa jakim jest, jeszcze bardziej mnie rozsierdza. Bo zabiera mi się moją wolność i wolność mojego syna. On ma siedem lat - jeśli ktoś w imię swoich praw będzie mu wymachiwał plastikowym chujem przed oczami, to ja mu tego plastikowego chuja przyszyję do czoła na zawsze - własnoręcznie. A w dupę wsadzę największego kaktusa jakiego uda mi się znaleźć.


Jesteś mistrzem! Tak, kurwa, mistrzem! Zrobiłeś to, na co każdy inny by się nie odważył. Też mam syna i wizja tego, że będzie żył między wynaturzonym społeczeństwem mnie rozpierdala. Brakuje tylko chwili, żeby "kolorowi" mieli większe prawa od nas, porządnych obywateli...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-19, 10:56
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:



Jesteś darmozjadem, który żyje na koszt wielu użytkowników sadistica, więc miałbyś chociaż odrobinę przyzwoitości i zamknąłbyś mordę.



Chciałbym widzieć jak żyję na koszt bezrobotnych ujadaczy i studencików na garnuszku rodziców.
Zgłoś
Avatar
kdow 2013-05-19, 11:18 1
"Gardzić. Pięknie. Żeby jeszcze jakieś poparcie na Twoje słowa było w tym, co tu teraz wyrzygałeś... Dorośnij chłopczyku, popatrz na świat - może zaczniesz zauważać pewne zależności. A, i douczyć się też można by było - z historii najlepiej. Nie pytaj dlaczego, bo będzie śmieszniej. Mam już Twoich wypowiedzi dość. Ja się pogardą nie param przed spaniem, to źle wpływa na zdrowie. Żyj sobie cudnie w tej swojej wymyślonej krainie."

Czy ja nie mówiłem czegoś o hipokryzji? Wiem, że ubieram moje poglądy w trochę zbyt mocne słowa, ale jak widzę takie kwiatki "Też mam syna i wizja tego, że będzie żył między wynaturzonym społeczeństwem mnie rozpie**ala. Brakuje tylko chwili, żeby "kolorowi" mieli większe prawa od nas, porządnych obywateli..." to mnie chuj najjaśniejszy strzela, szczególnie, że pisze to człowiek dorosły, mający dziecko, jak on ma, kurwa, wychować syna, skoro sam jest pierdolonym imbecylem z IQ nieświszczuka?! Jakim wynaturzonym? Homoseksualizm można zaobserwować u 1500, wg. Wikipedii, gatunków zwierząt, a tylko jeden z nich go tępi, a ty, kurwa, daj sobie wmówić co jest normalne a co nie.
Zgłoś
Avatar
Bartymeo 2013-05-19, 12:35
A w dupę wsadzę największego kaktusa jakiego uda mi się znaleźć.

Mnie w to kur...a nie mieszaj!
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-05-19, 13:11
Bartymeo napisał/a:

A w dupę wsadzę największego kaktusa jakiego uda mi się znaleźć.

Mnie w to kur...a nie mieszaj!



Ale, że jesteś Kaktus? A to ja nie wiedział, ja przeprasza. Mam to samo jak ktoś o mizianiu mówi, bo ja Mizia jestem
Zgłoś
Avatar
kemcia 2013-05-19, 16:50
Koniec Świata napisał/a:



Chciałbym widzieć jak żyję na koszt bezrobotnych ujadaczy i studencików na garnuszku rodziców.



Jebią ci się pojęcia. Bezrobotni ujadacze dokładnie tak jak ty żyją na koszt ludzi pracujących. Tyle że ty w przeciwieństwie do bezrobotnych ujadaczy jesteś trybikiem maszyny która powoduje że ci bezrobotni ujadacze istnieją. Gdyby maszynka w której pracujesz nie ujebała wszystkiego co dało się ujebać w celu między innymi płacenia takim bezrobotnym ujadaczą jedyni bezrobotni ujadacze albo ruszyli by dupę i poszli pracować albo zdechliby z głodu. Natomiast dzięki takim jak ty nawet ci co chcieliby pracować nie mają gdzie. To dzięki wam zjebani socjaliści ludzie zapierdalają po 5 zł za godzinę na plantacji truskawek, Natomiast studenci na garnuszku rodziców to inwestycja, ponieważ dzięki wam socjaliści żeby znaleźć jakąkolwiek robotę bez znajomości trzeba wziąć udział w wyścigu szczurów pt"kto lepszy". Natomiast ty żyjesz na koszt pracujących ujadaczy i studencików którzy zapierdalają na zmywaku abyś ty wszo mógł siedzieć na dupie i utrudniać życie pracującym ciężko ludziom
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-05-19, 16:58
rawpanic napisał/a:


a czyj to kurwa jest problem?
dwoch chlopcoww co sie kochaja nie moga byc razem bo tobie nie chce sie pogadac 5 minut z twoim glupim dzieciakiem?!?!



Zacznę od tego, że powiedziałbyś tak o moim dziecku stojąc ze mną twarzą w twarz, to długo byś nie postał, to raz.

Dwa, jeśli ktoś jest tu głupi, to Ty, bo nie przeczytałeś baranie nic z tego co napisałem dokładnie. Jakbyś przeczytał, to byś tego gówna wyżej nie napisał. Wróć grzecznie kilka stron wstecz, poczytaj, a potem coś do mnie pisz - chyba, że mam Ci to wytłumaczyć? Albo może podjechać i przeczytać? No kurwa ręce opadają...

A jak już masz cytować Louisa C. K. to podawaj kmiocie źródło.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-19, 18:43
@kemcia

Posłuchaj sobie pieśni patriotycznej, żeby uleczyć ból dupy.

sadistic.pl/smolensk-vt75612,15.htm

Cytat:

Nie będę pracować u Niemca, bo Grunwald
Nie będę smażyć frytków, bo duma narodowa
A ty nie szanujesz Polski, boś... biurwa
I nie chcesz mi dać na piwo, choć druga wojna światowa

Zgłoś
Avatar
fifif 2013-05-20, 1:41
Ale pierdolicie... Nigdy w sumie się na temat homosów nie wypowiadam (jakoś mnie nie interesują i w moim towarzystwie nie są głównym tematem rozmów). Nie mam do nich nic i nie interesują mnie. Nigdy nie byłem uznany za homofoba, nigdy nikt się przeze mnie urażony nie poczuł. Jak was nie interesują, to po chuj się wypowiadacie? Zawsze znajdzie się ktoś, kto się nie zgodzi z Wami. Więc po prostu zostawić ich w spokoju i tyle.
Zgłoś