18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Otoz, wracam sobie wkurwiony z pracy - jeden z dni, w ktorych nic ci nie wychodzi, wsiadam do metra, biore pierwsza lepsza gazete z siedzenia, otwieram a tam artykul ktory wkurwil mnie na tyle, ze musialem sie z tym z wami podzielic. Otoz nijaki Jatinderpal Singh Bhullar, 25, stal sie pierwsza osoba, ktora jako straznik krolowej, zamiast czapy ze skory niedzwiedzia (kazdy chyba wie jak wyglada czapka takiego goscia ), nosi sobie kurwa turban, jakby nigdy nic ! pierwszy od 180 lat wybral turban zamiast tradycyjnego okrycia glowy + broda, ktorej nie zgoli ze wzgledow religijnych !
A zeby bylo jeszcze smieszniej, to nikt z wojskowosci czy innych angielskich instytucji nie wypowie sie o nim zle, wszyscy beda udawac zadowolonych z jego wyczynu bo nikt nie chce byc tu w uk posadzony o jakikolwiek przejaw rasizmu, tymbardziej ci co grzeja wysokie stolki. Tylko czekac az krolowa wyleci w powietrze

Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-12-11, 21:53 7
Ktoś już wyżej napisał, że waleczni. Dodam jeszcze tyle od siebie, że Sighowie nienawidzą Muzułmanów a Ci się ich boją. Sighowie bronili Indii przed Pakistanem i nie pierdolili się w tańcu.
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2012-12-11, 21:53 1
hmm, brytyjczycy sami sobie wkładający chuja w dupę? nawet przyjemnie się patrzy.
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-12-11, 21:56 3
Na chuj się zgłaszał do tej straży skoro nie zgoli brody i nie założy turbanu? To tak jakby zostać ratownikiem GOPR i do pracy chodzić w kąpielówkach.
Jebać arabów!
Zgłoś
Avatar
ErniRWL 2012-12-11, 21:56
Jak dla mnie brak patriotyzmu. Tradycja to tradycja. Teraz tylko czekać, jak na defiladach pokażą się na wózkach w kompanii reprezentacyjnej, bo kazdy na mieć możliwość 0 dyskryminacji....
Zgłoś
Avatar
cveljan 2012-12-11, 21:57 1
coś zjebałem- od nowa:

miałem w podstawówce kolegę co się jąkał ale w tym wypadku jeżeli powiedziałby :"wy.. wyy.. wy.... wyyyy.... wyypierdalaj !! " po raz pierwszy w życiu przybiłbym mu piątkę
Zgłoś
Avatar
Y2h1amNpd2R1cGU 2012-12-11, 21:57
...wybral turban zamiast tradycyjnej czapki... za duzo gral w team fortress 2
Zgłoś
Avatar
cveljan 2012-12-11, 21:58
jebay arabie oczywiście

jebany
Zgłoś
Avatar
gracyk343 2012-12-11, 21:59
pierdolona poprawność polityczna...
Zgłoś
Avatar
dzban 2012-12-11, 22:04
Co za poniżenie... UK dostosowało swoją kulturę i zmienia tradycję bo jakiś ciapak chce pracować, ale on nie może dostosować się kulturowo -.-
Zgłoś
Avatar
hogg 2012-12-11, 22:09 4
Libertinus napisał/a:

Araby mają Europejczyków w dupie a te ciule z zachodu chcą się z nimi jednoczyć O_o. a Araby za to chcą się jednoczyć z ich kasą.



Jesteś kretynem. To sikh - Hindus.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-12-11, 22:10 5
Ale o co kurwa chodzi? Indie są częścią commonwealthu, którego królową jest Elżbieta. Bardzo to ładne, że gwardia odzwierciedla wielonarodowość imperium. Poddajmy się panowaniu Jej Wysokości i będziemy mieli pierwszego gwardzistę w czapce krakowskiej z pawim piórem.
Chuj wam w dupę rasiści.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-12-11, 22:15 1
A to jak nie jest muzułmaninem to w porządku, nie mam nic przeciwko.
Zgłoś
Avatar
damian2110 2012-12-11, 22:19 1
Do autora,co Cię tak zbulwersowało?Mieszkasz w Anglii?Czujesz się Anglikiem?Bo widzę,że Cię to uraża.Może on jest dobrym człowiekiem,ale Ty po turbanie i brodzie oceniasz...
Zgłoś
Avatar
hogg 2012-12-11, 22:20 4
Głoszę słowo niczym Kapitan Bomba do tych, którzy myślą, że to jest arab lub muzułmanin - Tępe Chuje! To jest sikh. Wiem, że większość tępych chujów nie wie co to sikh, ale to nie zmienia faktu, że jesteście tępymi chujami skoro piszecie, że to jest jakiś muzułmanin. A teraz wszystkie tępe chuje, które nie wiedzą co kim są sikhowie, odpalają google i sprawdzają. Dziękuję. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
klklklll 2012-12-11, 22:28 2
Do tych co pisza "arab"

Gosc nie jest arabem tylko Sikhiem, z indyjskiego stanu Punjab. To wyznanie nie ma nic wspolneo z Allahem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie