18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
janiestad666 2023-03-09, 3:27
mudżiny i tak ładniej psa potraktowały niż dwoje młodocianych polaczków na podlasiu
Zgłoś
Avatar
razielkain92 2023-03-09, 4:16 1
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpierdolil



ja bym im przebił tchawice i patrzał jak sie dławią własną krwią
Zgłoś
Avatar
hasacz123 2023-03-09, 5:35 2
Ale paskudny burek. Szkoda, że nie zdechl
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-03-09, 5:37
Niech kurwy zdychają
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-03-09, 7:11
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpierdolil



Gdybys tylko nie był taką pipą
Zgłoś
Avatar
uFo125 2023-03-09, 7:42 2
Pięknie za meczenie pchlarza zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-03-09, 8:46 1
Taaak. Ja bym im to, a ja bym im tamto. A potem okazuje się że taka sadolowa pizdeczka na widok byle sebixa czmycha cicho na drugą stronę ulicy. Przy czarnuchu byście pewnie srali po gaciach, waleczni kurwa polaczkowie. No, ale najważniejsze, że spłakaliście się nad losem jakiegoś podrzędnego zwierzęcia. Przez takich pieskojebców jak wy ten portal jest nakierowany na sadyzm już tylko z nazwy.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-03-09, 9:38 1
razielkain92 napisał/a:

ja bym im przebił tchawice i patrzał jak sie dławią własną krwią



Kompresor i dwa szlauchy. Jeden głęboko do gardła drugi do dupy i pełna moc. Jak płuca/żołądek i jelita eksplodują, kompresor wyłączyć (szkoda prądu) kop w dupę smoluchowi i dać mu spokojnie żyć dalej. Jakieś 3 do 5 minut. Jest też wersja dla ludzi nie posiadających kompresora. Woda z kranu zamiast powietrza z kompresora. Reszta tak samo.
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2023-03-09, 9:49 3
barni123pl napisał/a:

Co za skurwysyny ja pierdolę co się kurwa dzieje nic tylko napierdalac po łbach tych młodych pierdolnietych ludzi kolonie karne jm zafundować i codziennie wpierdol obowiązkowo



ludzi? przetrzyj okulary.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-09, 9:54
Juzwa napisał/a:

Kompresor i dwa szlauchy. Jeden głęboko do gardła drugi do dupy i pełna moc. Jak płuca/żołądek i jelita eksplodują, kompresor wyłączyć (szkoda prądu) kop w dupę smoluchowi i dać mu spokojnie żyć dalej. Jakieś 3 do 5 minut. Jest też wersja dla ludzi nie posiadających kompresora. Woda z kranu zamiast powietrza z kompresora. Reszta tak samo.



a te wodę z kranu to mam murzynowi wiaderkiem nalewać? bo raczej dobrowolnie nie wsadzi kranu w dupę nad zlewem.
Zgłoś
Avatar
maarek69 2023-03-09, 10:35
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpierdolil



Problem w tym, że taka małpa (zmizerniali też się tak potrafią zachować w sumie) przyjmie łomot, a potem zamiast zmądrzeć to się wyżyje na psiaku po raz kolejny, tylko, że gorzej. Ja bym trzymał jednego w tym kanale tak długo, aż drugi zrozumie o co chodzi, a potem zamiana. Chociaż oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby wykluczenie ze społeczeństwa, czytaj "utylizacja".
Zgłoś
Avatar
mekiz 2023-03-09, 10:40
Zajebałbym skurwysyny.
Klapki i skarpetki.

Za psiaka też.
Zgłoś
usni napisał/a:

No tak - zwierzak nie odda...typowe dla takich kurew. Następnym razem niech tak spróbują z 40kg amstafem zrobić - chętnie popatrzę, a nawet dam piwo za materiał !



Amstaff to sztuczne genetyczne gówno a nie pies
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2023-03-09, 11:51
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpierdolil



Przepraszam bardzo, ale z oponą czy bez?
Zgłoś
Avatar
Adae 2023-03-09, 12:51
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpierdolil



To lepiej ich tyraj zawsze jak ich widzisz na ulicy i pakuj ile wlezie. Bo jak zwieksza sie ich liczby to bedziesz co najwyzej mogl dostac w jape jak ten pies.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie