18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~LegendarnyZiom 2013-01-27, 17:45
Ilu obrońców psów. Wiedziałem, że jak dam taki opis to będzie gównoburza.
Zgłoś
Avatar
ejkejej 2013-01-27, 17:45
jakbyś miał taki zajebisty kij i był psem też byś napierdalał z nim przed siebie !
Zgłoś
Avatar
kosekase 2013-01-27, 17:46
LegendarnyZiom napisał/a:

Podobno psy są takie inteligentne.



O ludziach też się mówi, że to inteligentna rasa... ;p
Zgłoś
Avatar
totz955 2013-01-27, 18:07
pakicito napisał/a:


daj cyganowi taki patyk i obserwuj



Daj cyganowi? Prędzej sam sobie weźmie!
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2013-01-27, 18:28
@TheColt - W śród? No zazwyczaj nie odpowiadam na temat ortografii. Ale "W śród"? A co to ten "śród"? Ja pierdole...Jak piszesz majla to pewnie zaczynasz go od "Czejść" Debil
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-01-27, 18:57
LegendarnyZiom, z psami jak z ludźmi są i inteligentne i głupie, np. pies mojej sąsiadki jest najgłupszym stworzeniem jakie w życiu widziałem, ciągle z niego brechtam, natomiast pies mojej siory to taki inteligenty kurwiszon że czasami mi gały wychodzą, tym patykiem jak ten na filmiki nawet raz by nie stuknął i by przeszedł, wiem bo nie raz przechodził z wielkimi badylami przez wejście do parku. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Arana 2013-01-27, 19:29 1
pakicito napisał/a:


daj cyganowi taki patyk i obserwuj



ukradnie...
Zgłoś
Avatar
MaddMan 2013-01-27, 20:08
po prostu zawiesił się na teksturach
Zgłoś
Avatar
Anomen 2013-01-27, 20:11
pakicito napisał/a:


daj cyganowi taki patyk i obserwuj


Jak bierze patyk, a znika Ci portfel.
Zgłoś
Avatar
dawdog 2013-01-27, 20:57
Głupi to ten pies jest... mój piesek jakoś widział ze jak sie nie mieścił z patykiem w bramce to sobie głowę obracał w bok i przechodził ....
Zgłoś
Avatar
Attero132 2013-01-27, 21:19 1
Psy są zajebiste
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-01-27, 21:20
Mój inteligent nigdy nie wie jak sobie radzić w nowych, niestandardowych sytuacjach i reaguje wtedy albo agresją, albo strachem. Kiedyś przez takie zachowanie przez przypadek o mało go nie spaliłem. Paliłem sobie grzecznie papierosa i na podłogę wypadł mi żar. Nie zauważyłem tego, a pies akurat rozsiadł się obok i przykrył to ogonem. Zar przykleił mu się w sierść. Chwila musiała minąć, żebym zauważył dym wydobywający się spod ogona. Chwyciłem za butelkę z wodą, żeby psa ugasić, a ten oczywiście zaczął spierdalać po całym domu. Komicznie to wyglądało, bo spierdalał jak głupi, a za nim kłeby dymu wydobywające się spod ogona. No i tak się ganialiśmy, akcja jak na kreskówce, a ten głupi nie dał sobie pomóc, bo myślał, że chcę mu zrobić krzywdę tą butelką. Skończyło się na tym, że wylałem na niego chyba ze 3 butle. Otrzepał się, obraził i poszedł spać.
Zgłoś
Avatar
wsza104 2013-01-27, 23:50
Ale ten skurwiel jest rudy D...
Zgłoś
Avatar
EloRico 2013-01-28, 1:15
Przecież widać, że próbował obrócić ten patyk choćby w 0:20 i 0:25 i potem, ale haczył końcem o płot, bo nie odsunął się wystarczająco lub o ziemię, bo... bo też za blisko
Zgłoś
Avatar
haremario 2013-01-28, 11:58
Patrząc na avatar autora wychodzi na to ze jest czyms w rodzaju kotofila
Zgłoś