18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
frealaf 2012-01-24, 16:25
pełnometrażówkę mogli z tego zrobic..
Zgłoś
Avatar
bdn 2012-01-24, 16:32
a pies na to: "now is my turn biać"
Zgłoś
Avatar
pumpernikiel94 2012-01-24, 17:01
Nie chciałbym aby tak się stało, ale oglądając to miałem nadzieje że mu łeb urwie...
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-01-24, 17:04 6
pitarturbull1987 napisał/a:

jak kurwa do tego doszlo?!



kurwa podszedł gość z psem do windy, gość wsiadł a pies nie. drzwi się zamknęły, winda pojechała do góry a pies jak to pies - bardzo przywiązany do swojego pana, chciał z nim ale trafił na pewien opór więc stwierdził że poczeka. wszystko jak zawsze przez dupę, namotała kundlowi w głowie. dobrze ze mieli jakąś chińską smycz która pękła, gdyby mieli łańcuszek jak to się czasem zdarza, pewnie filmik byłby na hardzie
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-01-24, 17:18 3
Sęk w tym, że gość widział zamykające się drzwi a psa za nimi. Tylko totalny tępak nie zrozumiałby, że coś tu nie gra i, że to się źle skończy. Powinni go za to kurwa powiesić.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-01-24, 17:22
śmieszne w chuj taki skurwysyn tudzież chuj mówi sobie ,,mam konto na sadolu więc jestem masochistą skurwysynem i babą z kutasem" nic chuja !!! jesteście zwykłymi myszymi pipkami płaczącymi po kątach w rzeczywistości ... ileż można pierdolić takie głupoty .........

gdyby ten chujek został powieszony w ten sposób przyszedłbym tam i naszczałbym na zwłoki ale jakby udusił w ten sposób psa znalazłbym chujka i zajebał w podobny sposób

i gówno mnie obchodzi zdanie innych macie jakieś ale do mojego komenta to idźcie się wyżalić do księdza jak was wyrucha w imię boga to wam ulży
Zgłoś
Avatar
sempikk 2012-01-24, 17:31
już myślałem że będzie motyw z oszukać przeznaczenie, niestety wszystko zakończyło się dobrze
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-01-24, 17:43
Latajocy pies
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-01-24, 18:04
w tvn24 redaktorzyna powiedział "dzielny pies...."
ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-01-24, 18:49
Ale debil ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-01-24, 20:23 1
Anonymous~ napisał/a:


Napinasz się jak plandeka na żuku, a w sumie psu się wielka krzywda nie stała



Mój drugi ulubiony moderatorek znowu błysnął inteligencją i zdolnością czytania ze zrozumieniem...

Anonymous jak czytam twoje niektóre posty to mam ochotę wysłać smsa o treści 'POMAGAM'
Zgłoś
Avatar
zboczeniec4422 2012-01-24, 21:31
No ja myślałam że sie zabije ;(
Zgłoś
Avatar
hienamas 2012-01-24, 23:40
Szkoda że psu nie ucięło głowy nienawidzę zwierząt prawie tak samo jak ludzi
Zgłoś
Avatar
Brind'amour 2012-01-25, 4:28
Smiejcie sie mialem to samo jak bylem dzieciakiem. Tylko ze mi pies wskoczył do windy a drzwi byly bez spowalniacza. Na szczescie ktos byl w srodku i zdjal obroze bo smycz byla lancuchowa.
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-01-25, 4:48
Pies... szczęściarz, smycz ucięło jak... jak... ręką odjął! Za to takiemu tępakowi z dzieckiem na spacer, oj to już gorzej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie