18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Pies w windzie
~LegendarnyZiom • 2013-03-14, 9:52
A w zasadzie poza nią. Rosja, Sankt Petersburg. Akcja właściwa od 1:05.



Nagranie z kamery w windzie:



Właściciel był pijany, pies przeżył.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-03-14, 15:12 3
Ale pokurwieni ludzie. Nie mogę na nich patrzeć...
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-03-14, 15:23 4
ja pierdole. trzyma w napięciu. aż mi się gorąco zrobiło. Pies powinien zajebać za to właściciela

srałbym na jego miejscu w każdym kącie domu przez miesiąc
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2013-03-14, 15:35 2
Wzorowa pomoc gapiów, szczególnie pierwszego paszteta, takie wielkie cielsko a psa podnieść nie mogła ?
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-03-14, 15:44 3
Właściciel idiota, natomiast ta głupia pizda, która pierwsza zobaczyła jaka jest sytuacja fajnie, że przytrzymała psa bądź pobiegła szybko po coś ostrego żeby go odciąć. Nie wiem które z nich głupsze.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-03-14, 16:00
Zawsze zastanawiałem się czy to jest możliwe...
Właściciel powinien dostać wpierdol.
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-03-14, 16:02
Pomoc psu: Poziom kurwa ekspert. Zamiast pomóc to się debile patrzą
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2013-03-14, 16:24 7
Rozpierdoliłbym pysk tym pierdolonym idiotom co zamiast pomóc to spierdolili.
Zgłoś
Avatar
E................2 2013-03-14, 16:30 7
No niech mnie chu* strzeli ! -.- nie ten gosciu -.- Tylko ta stara szmata, zobaczyla a dusi sie ide po pomoc, a nastepnie ten idiota tez, aaa dusi ide po cos i na spokojnie wszystko, przeciez jak to ogladalem, to chuuuuuu* mnie strzelal, ze ludzie są tak tępi ze ja pierdol* !!!!!!!!!!!!!!!!! -.- Biedny pies..
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-03-14, 16:31 1
zamiast pomóc? chuja byście zrobili, ta bestia w panice by wam jeszcze łapska albo pół ryja upierdoliła, gdy chcielibyście jej pomóc...no chuj wie, przykro psa, mam nadzieję, że jacyś działacze nie pozwolą, żeby to temu chujowi z rąk zeszło
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-03-14, 16:45
kurwa ale jakim idiotą trzeba być żeby zobaczyć psa w takiej pozycji i kurwa spierdalać w drugą stronę ??!! no kurwa gorszym idiotyzmem chyba wykazali się Ci którzy kurwa nie wiedzieli co w tym przypadku zrobić
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-14, 16:54
chujowa akcja, dziwi mnie jednak dlaczego koleś nie zatrzymał windy i nie zjechał na piętro gdzie został pies. To by był chyba lepszy pomysł niż wysiadanie piętro wyżej, choćby z tego względu, że nie trzeba by było psu smyczy odpinać i nie wisiałby tak przez tyle czasu. Naciśnięcie przycisku to ułamek sekundy, zjechanie piętro niżej to góra 5 sekund. No, ale koleś pijany to w sumie nie dziwi za bardzo, że nie ogarnął. Co do widoku z perspektywy psa, to pewnie nawet nie ogarnął o co chodzi i stwierdził, że to jego pan go uratował przed niechybną śmiercią przez powieszenie ze strony okropnych metalowych drzwi i smyczy. Na spacer to go pewnie teraz wyprowadza na szelkach.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2013-03-14, 17:00
Nauczka kurwa - nie blokować windy!
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-03-14, 17:14
Zajebałbym kurwa gołymi rękoma tych skurwieli co zamiast od razu psa podsadzić to się zesrali i poszli sobie chuj wie po co...
Zgłoś
Avatar
MortenSM 2013-03-14, 17:19
Tjaa wszyscy tacy mądrzy, a że pies wielkie bydle i w sytuacji bardzo stresującej to nikt nie wziął pod uwage. Na pewno by zrozumiał jakby go obca osoba nagle złapała i zaczęła drzeć się o pomoc w takiej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Felixis 2013-03-14, 17:21
ja peirdole... a ludzie zamiast zdjąć mu obroże to biegaja w te i wewte a pies ie dusi. W ogóle co za debil nie umie zawołać psa do windy. Juz był taki filmik z innym psem, ale tamten miał więcej szczęścia bo smycz się po prostu zerwała
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie