18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bakus1233 2019-12-27, 20:08
poligon6 napisał/a:

Niestety widziałem to wczesniej.
Po drugie sobaki nie są takie głupie nawet jak śpia. wyjatek jak na siłe wlejesz im sporo alku na siłe. Bo noalnie p[ies wódy czy wina nie wypije. czasami wypije wygazowane piwo albo zje pijackie zygowiny i sie trochę ulula.
Co innego jak wlejesz w niego na siłe wysokoprocentowy alkohol, wtedy jest spora szansa ze najebany połozy się na drodze i samochód go przejedzie. Wiem bo sprawdzone.



Nie są głupie? Ja widziałem na własne oczy jak pies wpadł prosto pod samochód i jeszcze drugi go poprawił
Szedł sobie chodnikiem i nagle stwierdził, że przejdzie sobie na drugą stronę ulicy, chuj tam że auta rozpędzone
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-27, 20:34 2
bakus1233 napisał/a:

Nie są głupie? Ja widziałem na własne oczy jak pies wpadł prosto pod samochód i jeszcze drugi go poprawił
Szedł sobie chodnikiem i nagle stwierdził, że przejdzie sobie na drugą stronę ulicy, chuj tam że auta rozpędzone



Psy nie potrafia oszacować prędkości, ale jeżeli zblizałby się do niego duzy, głosny walec to by uciekł.

Oczywiście jak chcesz sie pozbyć psa to wyprowadzasz go na ruchliwą drogę i po sprawie. Głupie pchlarze mysla ze dogonia ciężarówkę i wpadaja pod tylne koła.
Zgłoś
Avatar
vasik 2019-12-27, 21:20
co za skurwysyństwo!
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2019-12-27, 21:41
kurwa az mi serce do gardá podeszło chujujujuj
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2019-12-27, 22:54
Błąd w Matrixie
Zgłoś
Avatar
illuminati220 2019-12-27, 23:45
masz kurwa szczęście
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2019-12-28, 0:19 1
Gówno jakich w szambie pełno.
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2019-12-28, 0:20 1
Pozazdrościć wyobraźni. Teraz poważnie, masz już umówioną wizytę u specjalisty bo to się coraz bardziej pogłębia, albo weź jakiś czopek czy coś

Up:poligon6
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2019-12-28, 0:27
A tak sie pieknie szykowało xD Jebany troll
Zgłoś
Avatar
homorek 2019-12-28, 7:06
poligon6 napisał/a:

Niestety widziałem to wczesniej.
Po drugie sobaki nie są takie głupie nawet jak śpia. wyjatek jak na siłe wlejesz im sporo alku na siłe. Bo noalnie p[ies wódy czy wina nie wypije. czasami wypije wygazowane piwo albo zje pijackie zygowiny i sie trochę ulula.
Co innego jak wlejesz w niego na siłe wysokoprocentowy alkohol, wtedy jest spora szansa ze najebany połozy się na drodze i samochód go przejedzie. Wiem bo sprawdzone.



Sorry chyba psa patola nie miałeś. Koleżki pies opierdalał 4 piwa a potem spał jak dzidzia. A pies sąsiadów wódę z michy chlapał jak Bułgarska prostytuta kiełbachy przy drodze.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-28, 8:36 4
homorek napisał/a:

Sorry chyba psa patola nie miałeś. Koleżki pies opierdalał 4 piwa a potem spał jak dzidzia. A pies sąsiadów wódę z michy chlapał jak Bułgarska prostytuta kiełbachy przy drodze.



No wlaśnie nie wiem co źle zrobiłem. Jednego od młodego przyzwyczajałem do piwa ale jak dorósł został abstynentem czym niesamowicie mnie wkurwił, dodam że pływakiem tez był złym. Z resztą kto umie pływać w worku .
Zgłoś
Avatar
J................k 2019-12-28, 13:21
vifon125 napisał/a:

jebał cie pies



Zgłoś
Avatar
Starger 2019-12-28, 16:26
ty wuju jeden
Zgłoś
Avatar
egonx 2019-12-28, 20:56
vifon125 napisał/a:

jebał cie pies



jebała cała wieś
Zgłoś
Avatar
Transfer 2019-12-30, 8:26
To ci się udało.
Zgłoś