18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Robajson 2013-02-15, 22:40 1
Patrysio napisał/a:

chomologacja


Ze słownikiem za pan brat
Zgłoś
Avatar
maku92 2013-02-16, 1:15
trabus napisał/a:

Coś ma nie tak z elektryką... Nie zgasło jak ruszył xD



Może na hamulcu ruszał
Zgłoś
Avatar
Chwytak 2013-02-16, 4:01
ode mnie szacun dla właściciela, profi opcja, o ile pies toleruje taki montaż. mój pies biegał przy rowerze konkretne dystanse i na grzbiecie, na szelkach miał lampkę rowerową, czerwoną. podstawowa zasada bezpieczeństwa w ruchu - musisz być widoczny z wystarczającym wyprzedzeniem. co raz więcej rowerzystów inwestuje w porządne oświetlenie i chwała im za to. po pierwsze za bezpieczniejsze, a po drugie za bardziej kulturalne współużytkowanie dróg. teraz psiarze dołączają - jeśli zdarzyło ci się kiedyś szukać psa, który ci spierdolił wieczorem w chaszcze, to wiesz dlaczego.
Zgłoś
Avatar
-57- 2013-02-16, 9:56
u mnie na osiedlu dojebali jedną czerwoną i niebieską ofc migające psu na kubraczek na grzbiecie hahaha efekt mnie rozwalił
Zgłoś
Avatar
Szafina 2013-02-16, 13:49
zsakuł napisał/a:

@up to gdzie ty mieszkasz, że im obroże na ogon przy dupie zakładają?


od kiedy psa zaklada sie obroze na ogon? mieszkam w Niemczech i te babuski pewnie to robia dla bezpieczenstwa swojego pupila zeby go np rowezysta nie pierdyknal... przynajmniej tak mi sie wydaje
ale tu to chyba norma bo nawet jak niemiec biegac idzie to se lampki do glowy przyczepia...
Zgłoś
Avatar
R................x 2014-06-03, 21:07
Bierz psa, żarówka za darmo
Zgłoś