18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
wojtekpwse 2023-03-24, 23:18 1
Gazem, paralizatorem. A nie się kręci jak gówno w przeręblu.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2023-03-24, 23:20
Nie lubię psów, koni i policji. Film bardzo poprawił mi humor.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2023-03-24, 23:43 13
Tu jest niedojebanie po całej linii, początek akcji- typ ściąga na całej piździe konia na wodzach, nie wiem jak wygląda dalej teren ale mogli spierdolić w wyższym chodzie, koń na luźnej jeżeli by się oddalił miał szanse wypierdolić z zadu w kundla, został w siodle i nie zrobił kompletnie nic prócz zaciągania wodzy cały czas i skutecznego uniemożliwiania większych ruchów konia. Bierna postawa drugiego kondona nie wymaga komentarza, o ile broni nie mają to gaz czy pałkę na pewno....Sam mam konie, miałem podobną akcję w lesie - chlali wódę, pies młody bokser latał luzem...uczepił się kuca, który biegał luzem...walenie z zadu etc. obyło się bez ofiar bo pies był młody i chyba nie do końca pewny czy chce atakować. Tutaj w najlepszym wypadku obyło się bez uszkodzenia ścięgien w najgorszym koń będzie wykluczony z pracy pod siodłem z czego plus taki, że nie będzie musiał dźwigać kretyna. Dość istotna kwestia to to, że z innych nagrań wynika, że właścicielem puszka jest to ciapate w łaciatym dresie
Zgłoś
Avatar
FasMode 2023-03-25, 0:10 1
ale zajebisty partner, zamiast zsiąść ze swojego konia i nakarmić tego psa ołowiem to on kurwa się gapi przez cały czas
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote 2023-03-25, 0:28 3
mygyry napisał/a:

Ten kurwa jego "partner" to kurwa niedojeb, że aż przykro patrzyć zamiast zejść z konia i zajebać pchlarza to stoi jak pizda i patrzy, kurwa co za dekiel.



A czym go miał zajebać łyżeczką do herbaty? Oni kurwa nawet pałki nie noszą.
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2023-03-25, 0:30 1
O kurwa chyba jebne . Jak to się skończyło? Zlazł ten debil z tego konia ? Czy może pies pożarł konia?
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-03-25, 0:41
Powinni tego chuja odstrzelić
Zgłoś
Avatar
kaszagogo 2023-03-25, 0:44
debil policjant ktory trzyma uzde i nie powala koniowi walczyc czyli np uciec kopiac psa nie pozwla mu znizyc sie i ugryzc psa
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-25, 0:47 1
Pies zjadł konia, a potem policjanta.
Zgłoś
Avatar
pilleater 2023-03-25, 1:17
Widać po sprawności fizycznej, że koń zatrudniony w policji.
Zgłoś
Avatar
kryminal666 2023-03-25, 1:25 1
jeszcze troche i na tym swiecie, nie bedzie psow, nie bedzie kotów, nie bedzie koni, nie bedzie ludzi.....

jeszcze troche a na tym swiecie, nie bedzie psow, nie bedzie kotow, nie bedzie koni, nie bedzie ludzi ..
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2023-03-25, 1:34 1
Szkoda, że koń nie zastosował kopyta w stosunku do psa. Jeden celny strzał i po problemie.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2023-03-25, 2:10
mygyry napisał/a:

Ten kurwa jego "partner" to kurwa niedojeb, że aż przykro patrzyć zamiast zejść z konia i zajebać pchlarza to stoi jak pizda i patrzy, kurwa co za dekiel.



też miałem taką pierwszą myśl, ale potem pomyślałem, jakby ten 2 koń spanikował, to krzywdy mogłyby być jeszcze większe.... no i pisałbyś, jaki ten 2 partner to niedojeb, bo pomagając koledze rozjebał 20 przechodniów... w sumie nie wiem co miał zrobić, łuku i strzał raczej nie miał, strzelać z tej pozycji może i nie dokońca dobrze (o ile w ogóle miał broń), a znowusz zchodząc z kobyły, to może i więcej by zdziałał, ale kuń mógłby spierdolić jak wyżej określiłem
Zgłoś
Avatar
B420 2023-03-25, 2:57 2
Nie ma większych partaczy niż brytyjska policja, przy nich nawet polscy strażnicy miejscy wydają się być komandosami. Przynajmniej jednego możemy być pewni, materiałów z tymi zjebami nigdy nie zabraknie.
Zgłoś
Avatar
seliustius 2023-03-25, 3:17 2
Zajebalbym pchlarza czym popadnie, nienawidzę tych skurwialych napompowanych pizdbully i tym podobnych z a najlepsi są właściciele, którzy sami chodziliz kagancami na mordzie, a dla swojego pupilka nie potrafią założyć. Tfu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie