18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
CichaWoda 2016-09-03, 0:37
ubolewam nad pieskiem i łzy mi ciekną
Zgłoś
Avatar
Przema 2016-09-03, 0:57 3
@kalijanek

najlepiej to max 20km/h w miastach a jeszcze lepiej zakazać w ogóle aut w miastach, weź ty się jebnij w głowę
Zgłoś
Avatar
Rumcajs89 2016-09-03, 1:01
pies nie miał zapiętych pasów (smyczy) i się doigrał

O kurwa jednak miał na wyciągu ... eh piwo robi swoje
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-09-03, 1:10 2
Ja zawsze wyglądam zza przepuszczającego mnie samochodu, a w kieszeni noszę kamyk. Średnio raz na pół roku trafia z mojej kieszeni pod koła samochodu jadącego z naprzeciwka i cudem uderza w tylną szybę niedoszłego mordercy. Taki triczek-magiczek...
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2016-09-03, 1:13
@Przema Widze ze Ty z tych co wyprzedzaja na przejsciach, widzisz mlotku, tak sie sklada ze Kalianek ma calkowita racje. A Ty idz sie zutylizuj parchu.
Zgłoś
Avatar
CzosnekNH 2016-09-03, 1:15 1
Wina wyprzedzającego bezsprzeczna, ale pieszy też dojebał swoje wchodząc na ślepo. Co nie zmienia faktu, że na jego miejscu kierowcę gołymi rękami wysłałbym na harda.
Zgłoś
Avatar
fdM 2016-09-03, 1:20
Przema napisał/a:

a jeszcze lepiej zakazać w ogóle aut w miastach



To jest bardzo dobry pomysł, przez te zajebane auta cały urok miast poszedł w pizdu. Wszędzie samochody - na chodnikach, na podwórkach, spaliny, smród i hałas. Całe szczęście, w Polsce zaczynają wyprowadzać ruch z centrów miast (wzorem miast zachodnich).
Zgłoś
Avatar
T................a 2016-09-03, 2:19
@fdM
Czyli mam rozumieć, że towar do sklepów trzeba byłoby przywozić na rowerach ? Już widzę, jak ktoś targa rowerem 3 palety towaru chociażby do żabki albo z kilka beczek piwa do restauracji, a nie wspominam już o sklepach ze sprzętem elektronicznym. Sorry bardzo ale ruch samochodowy zawsze będzie w mieście. Otworzycie swoje firmy które oferują coś więcej niż usługi to szybko zrozumiecie jak ważny jest szybki przesył towarów chociażby z miasta do miasta a nawet z punktu a do punktu b w tym samym mieście.
Zgłoś
Avatar
fdM 2016-09-03, 2:55
Nie, ruch powinien wyglądać tak jak na terenach starówek czy deptaków - ograniczony, z dostępem dla dostaw towarów i dojazdu do posesji.
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-09-03, 3:42
o co wy sie spieracie? chujowych kierowców mamy i tyle, nie umieją jeździć, nie dostosowują prędkości do warunków na drodze tyle w temacie. Po dziurach też w lesie tez zapierdalasz 120 ???
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2016-09-03, 5:53 1
R41NM4N kurwa ciesze z tego co piszesz...

Masz racje wina jest po stronie pojebanego, skretyniałego i w ogole fu fu fu kierowcy ... ale ...

Jak Cie kierowca nieraz pijany, pojebany, zmęczony, zasypiający, któremu dziołcha robi loda, jedzący, rozkojarzony itd itd pierdolnie, nawet z jego winy, to wiesz co? zostaniemu zabrane prawo jazdy, i mozliwe ze nawet dostanie pierdla ze 2 latka. W zamian Ty bedziesz do końca życia popierdalał na wózku jak warzywo, o ile Cie lekko pierdolnie, a o ile mocniej to juz z Ciebie będą miały pocieche jedynie robale pod ziemia.

Ale piwkujący R41NM4N-a brawo nie rozglądajcie sie, nie patrzcie na ulice. Macie zielone i pasy wiec nawet jakby ktoś z ulicy do Was strzelał to pocisk "MA" sie zatrzymać bo WY idziecie.

Kurwa jak jesteś z buta i wpierdalasz sie na ulice to tak jakbyś wlazł na strzelnice. Masz 20sek, żeby przejść a o zakazie strzelania informuje strzelających pare pierdół na ulicy, wiec im ufasz i przechodzisz, nie patrzysz czy ktoś mierzy w Ciebie i zaraz niechcąco i z jego winy Cie zajebie... włazisz bo masz prawo i chuj...
Zgłoś
Avatar
Alastor30 2016-09-03, 8:05
Jak dla mnie to szkoda psa... Co innego jakby to był kot ale psa i to w dodatku swojego jednak szkoda szczególnie że wina jest ewidentnie po stronie kierowcy.
Zgłoś
Avatar
rjinswand 2016-09-03, 11:23
Oczywiście wina kierowcy. Za wyprzedzanie na pasach powinno być odbierane prawko. Ale zastanawia mnie jedno. Jak można być takim debilem, żeby przechodząc przez pasy nie spojrzeć czy jakiś samochód cię nie przejedzie? Po prostu tego nie rozumiem. Czy ludzie naprawdę mają wyjebane, że dwutonowa maszyna może w nich przyjebać z dużą prędkością? Co się dzieje w ich spierdolonych łbach? Zero instynktu zachowawczego...
Zgłoś
Avatar
pve11 2016-09-03, 15:56
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, mówcie co chcecie, ale jakby tak ktoś mojego psa przejechał, to bym kurwę na OIOM wysłał.
Zgłoś
Avatar
a................a 2016-09-03, 18:07
Jamnik to nie pies.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie