18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
józekdeluxe 2018-01-21, 9:12 1
Maciek_z_Grosaru napisał/a:



a kogo to kurwa obchodzi, co to jest podmurówka? Wszyscy wiedzą o co chodzi wieśniaku



Kolego z miasta. Gdyby podmurówka była pod wszystkimi ogrodzeniami z siatki widocznymi na filmie, auto prawdopodobnie odbiłoby się od niej i w ogóle nie znalazło na terenie posiadłości. W zależności od jej wysokości mogłoby również zahaczyć na tyle nisko kołami, że wpadłoby na działkę dachując. Jak widzisz podmurówka, jej wysokość lub jej brak ma spore znaczenie dla wytrzymałości całego ogrodzenia i twojego bezpieczeństwa.

No ale po co ci ta wiedza? Popijaj dalej kawkę w starbaksie, dbaj o brodę i pucuj retro rowerek. Poza tym od szpadla strasznie twardnieje skóra dłoni, a tego ty i twój chłopak byście nie chcieli.
Zgłoś
Avatar
bercik05 2018-01-21, 13:03
Znowu 3 compact...
Zgłoś
Avatar
M................w 2018-01-21, 14:54 2
józekdeluxe napisał/a:



Kolego z miasta. Gdyby podmurówka była pod wszystkimi ogrodzeniami z siatki widocznymi na filmie, auto prawdopodobnie odbiłoby się od niej i w ogóle nie znalazło na terenie posiadłości. W zależności od jej wysokości mogłoby również zahaczyć na tyle nisko kołami, że wpadłoby na działkę dachując. Jak widzisz podmurówka, jej wysokość lub jej brak ma spore znaczenie dla wytrzymałości całego ogrodzenia i twojego bezpieczeństwa.

No ale po co ci ta wiedza? Popijaj dalej kawkę w starbaksie, dbaj o brodę i pucuj retro rowerek. Poza tym od szpadla strasznie twardnieje skóra dłoni, a tego ty i twój chłopak byście nie chcieli.



japa tam fizolu
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-01-21, 15:47
Parkowanie równoległe.
Ja bym zaliczył na poczet prawka.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2018-01-22, 20:25 1
Filmik z wyjazdu straży i z miejsca zdarzenia.

Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-01-23, 9:58
eMJay8086 napisał/a:

Filmik z wyjazdu straży i z miejsca zdarzenia.


Tam nie była potrzebna policja i karetka.
Powinni wezwać mnie i dać to.

Zgłoś